Галантність, чи вульгарність? Андрій Богдан почав обнімати журналістку, коли та поставила питання про заяву на звільнення з ОПУ (відео)

Керівник Офісу президента Андрій Богдан дивно повівся під час коментаря кореспондентці "Радіо Свобода"про свою заяву на звільнення і розповів про ставлення до журналістів, зазначають Патріоти України.

Обіймаючи журналістку голова Офісу президента Зеленського говорив, що, беручи у нього коментар під час ходи, вона може "спіткнутися і впасти".

"Я просто буду іти, і ви можете впасти, спіткнутись, то я мав би змогу вас одразу підхопити, щоб ви не впали…", - пояснив керівник Офісу.

Відповідаючи на питання про свою відставку Богдан заявив, що це не жарт.

"Це не жарт. Я дійсно підписав заяву. У даному випадку, це мій крок по відношенню до свого керівництва. І до суспільства, а не до журналістів. Класичні журналісти звикли саме себе усвідомлювати як суспільство. Але, як довела наша виборча кампанія, ми спілкуємося із суспільством без посередників, без журналістів", - зауважив він.

На концерті Кобзона тримається аншлаг, велика утилізація артилерії та техніки: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 10 червня

середа, 10 червень 2026, 7:36

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 10.06.26 орієнтовно склали:

"Логістична анаконда" стискає кільця навколо "тушки новоросії": Стало відомо про стан Чонгарського мосту після чергового повітряного удару (відео)

середа, 10 червень 2026, 7:00

Чонгарський міст зазнав серйозних ушкоджень після нової атаки дронів, що сталася в ніч на 9 червня. У результаті операції українських підрозділів, які використовували безпілотники моделі FP-2, об'єкт повністю виведено з ладу, що спричинило повну зупинк...