Керівник Офісу президента Андрій Богдан дивно повівся під час коментаря кореспондентці "Радіо Свобода"про свою заяву на звільнення і розповів про ставлення до журналістів, зазначають Патріоти України.
Обіймаючи журналістку голова Офісу президента Зеленського говорив, що, беручи у нього коментар під час ходи, вона може "спіткнутися і впасти".
"Я просто буду іти, і ви можете впасти, спіткнутись, то я мав би змогу вас одразу підхопити, щоб ви не впали…", - пояснив керівник Офісу.
Відповідаючи на питання про свою відставку Богдан заявив, що це не жарт.
"Це не жарт. Я дійсно підписав заяву. У даному випадку, це мій крок по відношенню до свого керівництва. І до суспільства, а не до журналістів. Класичні журналісти звикли саме себе усвідомлювати як суспільство. Але, як довела наша виборча кампанія, ми спілкуємося із суспільством без посередників, без журналістів", - зауважив він.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...