"Галю, смерть близко!": Снайпери ССО у Мелітополі зробили "попередження" окупантам і колаборантам (фото)

Окупований український Мелітополь продовжує опір. На вулицях з'явилися нові попередження колаборантам, окупантам і військовим ЗС РФ про те, що на злочинців чекає справедливе покарання. Фотографіями, зробленими в тимчасово захопленому місті, 1 грудня поділився місцевий Telegram "Риа-Мелитополь", передають Патріоти України.

На світлинах видно, що патріоти розклеїли листівки, адресовані ворогові. Одна з них – для гауляйтерки Галини Данильченко, якій загарбники відвели роль так званої "начальниці військово-цивільної адміністрації Мелітополя". На зрадницю може чекати доля загиблого колаборанта з Херсонщини Кирила Стремоусова, попередили партизани.

На інших плакатах розміщені написи: "Снайпери ССО передають російським лосям привіт", "О*ки, ви куди? Ми тільки почали".

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...