"Ганьба! Яка ганьба!": Путін став дратувати своїх найближчих поплічників, - ЗМІ

В оточенні Володимира Путіна зростає роздратування по відношенню до диктатора через те, що він вимагає результатів на війні з Україною, хоча йому регулярно доповідають про проблеми на фронті, втрату частини анексованих територій та про те, що війна фактично програна. Про це пише Telegram-канал Generall SVR, який нібито веде колишній генерал Служби зовнішньої розвідки (СЗР) РФ, передають Патріоти України.

За даними каналу, ввечері 2 жовтня Путін провів нараду в режимі відеоконференції з керівництвом військового і силового блоків.

"Представники керівництва військового блоку лише констатували втрати військ, озброєнь і територій та жодного оптимізму та ентузіазму не демонстрували. Основною проблемою, як і раніше, військове керівництво вважає недостатню кількість озброєнь. Велика частина Генштабу впевнено стверджує, що мобілізація нічого докорінно не змінить, не послужить переломним моментом, а в кращому випадку, ненадовго затримає наступ ЗСУ, але при цьому кількість втрат серед російських військових зросте кратно", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що загальна оцінка більшості і в Генштабі, і Міністерстві оборони - "війна програна, її продовження є безглуздим і, як вже говорять деякі, злочинним" Водночас Путін "категорично не хоче визнавати очевидні речі та намагається в черговий раз перехитрити долю".

Telegram-канал пише, що в Генштабі скептично ставляться до останнього аргументу Путіна проти України та країн Заходу - ядерного удару. Там вважають, що ситуація на навряд чи зміниться докорінно, а ось скотитися в глобальну ядерну війну на взаємне знищення з усім світом цілком можливо.

"Під час наради Путін кілька разів сказав, що треба діяти швидше, на стримування наступу ЗСУ кидати свіжопризваних по мобілізації. Вчергове президент пообіцяв, що за втрату територій буде персональна відповідальність, але ці слова вже сприймаються приречено, навіть з деякою часткою роздратування і на ситуацію ніяк не впливають. Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев під час наради виголосив ключову фразу: "Ганьба! Яка ганьба!". Кому було адресовано це звернення, залишилося загадкою, можливо просто риторичне висловлювання з констатацією положення, але те, що у більшості людей в елітах є вже роздратування до поки ще діючого президента, це однозначно", - пише Генерал СВР.

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...