
У столиці Франції Парижі з ресторану Le Cosy Montparnasse вигнали двох українок. Це зробив власник закладу – він при цьому посміхався та казав "Віва Путін" ("Viva Poutine") – "Хай живе Путін". Чоловіка засудила влада Парижа. На інцидент із фанатом російського диктатора звернув увагу віцепрезидент Спілки українців Франції Володимир Когутяк у Twitter, повідомляють Патріоти України.
Він поширив відео скандалу ресторатора та українок. На ситуацію відреагував заступник мера французької столиці Жан-Люк Ромеро-Мішель. Він написав: те, що трапилося в ресторані, – це "абсолютно неприпустимо й ганебно". Ресторатор тепер повинен пояснити свою поведінку. Ромеро-Мішель також висловив свою підтримку всій українській громаді в Парижі у зв'язку з цим інцидентом.
Ситуацію прокоментував український нардеп Олексій Гончаренко. "Хотів віву, а буде вава. Бо доведеться пояснювати природу своїх вчинків та працювати під пильним наглядом як міської влади, так і небайдужих громадян", – написав він.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...