Ганю образили: Соратниця Януковича розповіла паломниці-Марченко, як її "принизили" у Єрусалимі

Колишня соратниця Януковича Ганна Герман стала гостею чергової серії пропагандистського фільму Оксани Марченко «Паломниця», повідомляють Патріоти України.

Так, телеведуча-мільярдерка і кума Володимира Путіна стверджує, що до інтерв’ю вони з Ганною Герман не були особисто знайомі, бачили одна одну лише по телевізору, інколи на службі в Лаврі. «Але я завжди ставилася до неї із великою повагою», – запевнила Марченко.

У фільмі також ідеться про те, що Ганна Герман втратила двох синів – молодший, Роман, загинув у автокатастрофі, а старший, Микола, за якийсь час раптово помер. Однак такі життєві перипетії «не похитнули її віру», каже Марченко.

Ганна Герман же розповіла, як її принизили у Єрусалимі.

– Була в Єрусалимі і стояла в черзі до гробу Господнього, черга була дуже велика, бо це було перед святом. І коли вже надійшла моя черга, ішла жінка, африканка, із маленькою дитинкою у руках. І вона хотіла без черги пройти, бо з тою дитинкою стояти. Я кажу: «Слухайте, ідіть переді мною». А монах, який там керує, каже: «А тепер іди у самий кінець і стій ще раз, тому що не ти тут урядуєш, а я». І знаєте, телебачення часом робить із нами погану справу, нас часто пізнають. У тій черзі були якісь люди з України і з Росії може. І я почула таку фразу: «Бачиш, тої януковички навіть до гробу Господнього не пускають». Спочатку заболіло, але чим більше я стояла у тій черзі, стояла і молилася, і я починала розуміти, яке то велике щастя для мене, що хтось тут, на Голгофі по суті, де помирав Христос, дав мені маленьку краплину страждання і приниження із тих великих страждань, яких він тут зазнав, – сказала Ганна Герман.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...