Одіозна ексрадниця президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман на телеканалі Медведчука заявила, що Україні загрожує "загибель через вірус ненависті", зазначають Патріоти України. Безглуздий вислів одіозна політик допустила в ефірі програми "Прайм" у четвер, 19 березня, коментуючи заходи, вжиті в боротьбі проти коронавірусу.
"Україна може загинути як держава через поширення коронавірусу. На нас чекають зміни, але якщо Україна переживе", – кілька разів повторила вона.
"Якщо країна переможе найгірший вірус у нас – "вірус ненависті між людьми" – вона стане сильнішою. Якщо громадяни не зможуть зрозуміти, що відхід від християнських цінностей, від любові до ближнього, несе за собою смерть, то Україна приречена на загибель", – висловилася Герман.
"Не переможе", – видав їй у відповідь ведучий "112 каналу".
Кремлівські та прокремлівські ЗМІ тут же підхопили заяву колишньої соратниці Януковича, випустивши гучні заголовки про "загибель України".



Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...