Одіозна ексрадниця президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман на телеканалі Медведчука заявила, що Україні загрожує "загибель через вірус ненависті", зазначають Патріоти України. Безглуздий вислів одіозна політик допустила в ефірі програми "Прайм" у четвер, 19 березня, коментуючи заходи, вжиті в боротьбі проти коронавірусу.
"Україна може загинути як держава через поширення коронавірусу. На нас чекають зміни, але якщо Україна переживе", – кілька разів повторила вона.
"Якщо країна переможе найгірший вірус у нас – "вірус ненависті між людьми" – вона стане сильнішою. Якщо громадяни не зможуть зрозуміти, що відхід від християнських цінностей, від любові до ближнього, несе за собою смерть, то Україна приречена на загибель", – висловилася Герман.
"Не переможе", – видав їй у відповідь ведучий "112 каналу".
Кремлівські та прокремлівські ЗМІ тут же підхопили заяву колишньої соратниці Януковича, випустивши гучні заголовки про "загибель України".



Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...