Гаряча фаза війни затягнеться до кінця весни, ЗСУ вийдуть на кордони 1991 року: Світан озвучив прогноз

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан прогнозує, що протягом півроку гаряча фаза війни в Україні зійде нанівець. За його словами, вже зараз можна прорахувати, коли почнеться повне домінування ЗСУ над російською армією. Це питання кількох місяців, передають Патріоти України.

"Це прекрасно розуміють і російські командири, російське військове керівництво, тому вони від безвиході вивели на максимальну потужність ОПК", - сказав експерт в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

Світан пояснив: якщо РФ виробляють на добу 5 тисяч снарядів, то приблизно в лютому, окупанти використовують всі складські запаси в нуль і будуть вистрілювати 5 тисяч снарядів на добу, а не 10-15 тис., як зараз.

"Також вийдуть на такий же рівень по ракетах. Вони можуть виробляти мінімум одну ракету на добу, тобто вони будуть або їх накопичувати і далі використовувати хвилями, або по одній ракеті. До весни вони будуть затикати дірки за рахунок живої сили", - сказав він.

За словами експерта, російський ОПК не впорається з ОПК провідних економічних країн світу. "Гаряча фаза затягнеться десь до кінця весни. Я думаю, до цього часу ми вже повинні вийти на кордони 1991 року. Ми можемо зафіксувати цей кордон десь під кінець весни", - вважає Роман Світан.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...