Гаряча фаза війни затягнеться до кінця весни, ЗСУ вийдуть на кордони 1991 року: Світан озвучив прогноз

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан прогнозує, що протягом півроку гаряча фаза війни в Україні зійде нанівець. За його словами, вже зараз можна прорахувати, коли почнеться повне домінування ЗСУ над російською армією. Це питання кількох місяців, передають Патріоти України.

"Це прекрасно розуміють і російські командири, російське військове керівництво, тому вони від безвиході вивели на максимальну потужність ОПК", - сказав експерт в інтерв'ю виданню Obozrevatel.

Світан пояснив: якщо РФ виробляють на добу 5 тисяч снарядів, то приблизно в лютому, окупанти використовують всі складські запаси в нуль і будуть вистрілювати 5 тисяч снарядів на добу, а не 10-15 тис., як зараз.

"Також вийдуть на такий же рівень по ракетах. Вони можуть виробляти мінімум одну ракету на добу, тобто вони будуть або їх накопичувати і далі використовувати хвилями, або по одній ракеті. До весни вони будуть затикати дірки за рахунок живої сили", - сказав він.

За словами експерта, російський ОПК не впорається з ОПК провідних економічних країн світу. "Гаряча фаза затягнеться десь до кінця весни. Я думаю, до цього часу ми вже повинні вийти на кордони 1991 року. Ми можемо зафіксувати цей кордон десь під кінець весни", - вважає Роман Світан.

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...