
Російські окупанти посилюють тиск на Бахмутському та Вугледарському напрямах. Наразі там тривають важкі бої. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України.
За її словами, росіяни кидають у бій значну кількість особового складу, озброєння та військової техніки, намагаючись прорвати нашу оборону, зазнають значних втрат, але не відмовляются від своїх планів.
Інтенсивність боїв зростає.
"Зараз на Донбасі проти їхньої переваги у кількості бійців та озброєння наша перевага у професійності військового командування та мужності воїнів", – зазначила Маляр.
Спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі "Радіо Донбас.Реалії" також підтвердив, що на Вугледарському напрямку тривають запеклі бої. "Авдіївський і Вугледарський напрямки уже давно є однією з тих точок, куди ворог старається, крім Бахмутського напрямку, постійно бити. За цю добу здійснив 300 обстрілів, 71 штурм і втратив 159 людей вбитими і 189 пораненими. А також 7 танків, 17 БМП, 7 автомобілів, один безпілотник "Орлан-10". Там йдуть запеклі бої. Все робиться для того, щоб ворог не міг просунутись, щоб завдати йому системні, потужні втрати", – сказав Череватий.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...