"Гарматне м'ясо" в Росії закінчиться швидше, ніж Путін очікує, - російський опозиціонер Ейдман

Російський опозиціонер Ігор Ейдман вважає, що в Росії закінчується мобілізаційний ресурс для війни проти України Про це він розповів в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"У Путіна найперше закінчаться не ракети та гроші, а "гарматне м’ясо". Оскільки резерви цього "гарматного м'яса" в Росії дуже обмежені. Путін боїться оголошення повномасштабної війни, що призвело б до загальної мобілізації в Росії. Тому зараз для "гарматного м’яса" в Росії використовується визначений соціальний сегмент. Це бідні молоді люди з депресивних регіонів Росії. Цей ресурс в Росії вже обмежений. З цих регіонів на війну проти України погнали всіх, кого можна", - пояснив Ейдман.

Ейдман додав, що мобілізувати чоловіків з Москви та Санкт-Петербургу російська влада боїться. "Москву та Санкт-Петербург кремлівська влада боїться зачіпати. Тому на війну проти України зганяють всіх, кого можна з інших регіонів Росії. Така армія, яка складається з такого типу мобілізованих, не може бути сильно боєздатною, бо не має мотивації.

Вони мають лише корисну мотивацію і страх. В деякий момент страх перед українськими військовими стане сильнішим за страх перед власним командуванням і вони просто почнуть тікати. По-друге, такий ресурс дуже обмежений. Їх не так багато, цих людей з депресивних регіонів Росії. Якщо Росія оголосить загальну мобілізацію, то це може призвести до дестабілізації ситуації всередині країни. Путін це розуміє", - додав Ейдман.

Німецькі зенітки прикриють небо: Шольц пообіцяв передати Україні більше самохідок Gepard

середа, 30 листопад 2022, 9:56

Канцлер Німеччини Олаф Шольц пообіцяв передати Україні додаткові зенітні самохідні уствновки Gepard. Про цей намір він оголосив під час спільної прес-конференції зі світовими фінансово-економічними організаціями, передають Патріоти України. "Ми продовж...

Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву - нинішня все одно вкрадена

середа, 30 листопад 2022, 9:50

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця запропонував перейменувати Росію на Московію. Дипломат виступив за ухвалення відповідного закону. Про це Кислиця написав у своєму акаунті у Twitter. Він зазначив, що одну конкретну державу можуть по-...