"Гарматне м'ясо" в Росії закінчиться швидше, ніж Путін очікує, - російський опозиціонер Ейдман

Російський опозиціонер Ігор Ейдман вважає, що в Росії закінчується мобілізаційний ресурс для війни проти України Про це він розповів в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.

"У Путіна найперше закінчаться не ракети та гроші, а "гарматне м’ясо". Оскільки резерви цього "гарматного м'яса" в Росії дуже обмежені. Путін боїться оголошення повномасштабної війни, що призвело б до загальної мобілізації в Росії. Тому зараз для "гарматного м’яса" в Росії використовується визначений соціальний сегмент. Це бідні молоді люди з депресивних регіонів Росії. Цей ресурс в Росії вже обмежений. З цих регіонів на війну проти України погнали всіх, кого можна", - пояснив Ейдман.

Ейдман додав, що мобілізувати чоловіків з Москви та Санкт-Петербургу російська влада боїться. "Москву та Санкт-Петербург кремлівська влада боїться зачіпати. Тому на війну проти України зганяють всіх, кого можна з інших регіонів Росії. Така армія, яка складається з такого типу мобілізованих, не може бути сильно боєздатною, бо не має мотивації.

Вони мають лише корисну мотивацію і страх. В деякий момент страх перед українськими військовими стане сильнішим за страх перед власним командуванням і вони просто почнуть тікати. По-друге, такий ресурс дуже обмежений. Їх не так багато, цих людей з депресивних регіонів Росії. Якщо Росія оголосить загальну мобілізацію, то це може призвести до дестабілізації ситуації всередині країни. Путін це розуміє", - додав Ейдман.

Окупанти завдали ракетного удару по Уманщині, багато людей постраждало (фото)

четвер, 8 червень 2023, 22:28

Увечері 8 червня в Умані на Черкащині під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Внаслідок чергового російського обстрілу у місті постраждало 8 осіб. Про це повідомило видання "Суспільне Черкаси", передають Патріоти України. Місцевих жителів закликал...

Щомісяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон, - ГУР Міноборони

четвер, 8 червень 2023, 22:02

Представник ГУР Андрій Юсов розповів, що кожного місяця понад 3 тисячі російських військових хочуть здатися в український полон в рамках "Хочу жити", передають Патріоти України. Юсов зазначив, що попри таку велику кількість заявок, звільнити військовог...