"Гармати марні без снарядів": Європа готова порушити табу заради України, - Боррель

Європейський союз готовий "порушити табу", щоб допомогти Україні відбити російське вторгнення, яке поставило на мапу національне виживання українців. Про це заявив глава європейської дипломатії Жозеп Борель у великому коментарі для Der Standard, передають Патріоти України.

"Щоб захистити себе і дати відсіч російському агресору, Україні потрібна не тільки політична і фінансова підтримка. Перш за все, їй потрібні гармати і боєприпаси, так як гармати марні без снарядів", – заявив головний дипломат ЄС.

Він зазначив, що Росія має значно більші запаси снарядів, ніж Україна, і за цю різницю українці платять своїми життями. На думку Борреля, підтримуючи ідею захисту українського суверенітету, ЄС не може не дати Україні кошти для досягнення цієї мети.

"ЄС показав, що розуміє, про що йде мова. І що в разі необхідності він готовий порушити табу. Рік тому ми вперше профінансували доставку смертоносної військової техніки в країну, що зазнала нападу. Потім восени ми почали тренувати українських солдатів під прапором ЄС на нашій землі. І тепер ми робимо ще один великий крок: ми працюємо разом, щоб забезпечити Україну боєприпасами, яких вона так відчайдушно потребує", – заявив дипломат.

Схвалював збройну агресію РФ: На Миколаївщині затримали директора підприємства

субота, 3 червень 2023, 15:00

СБУ викрила директора одного з підприємств Первомайська Миколаївської області, який виправдовував збройну агресію РФ. Крім того, прихильник путінських військ поширював в "Одноклассниках" матеріали із закликами щодо захоплення територій України. Про це ...

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...