"Гарний початок": Замість Зеленського на дебати з Порошенком на ICTV прийде радник

Зеленський послідовно ховається від Порошенка. Чи зможе Данилюк тримати удар і бити гідно у відповідь за свого нового шефа, побачимо вже за пару годин.

Порошенка і Данилюка оголошено як гостей ефіру. Фото: Свобода слова на ICTV / Facebook.

Кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського немає у списку учасників програми "Свобода слова", яка вийде в ефір увечері 15 квітня. Про це повідомляє телеканал ICTV, передають Патріоти України.

"15 квітня у студію "Свободи слова" завітають чинний президент України Петро Порошенко та радник кандидата на пост президента України Володимира Зеленського Олександр Данилюк (екс-міністр фінансів України. – ред.)", – ідеться в анонсі на сайті телеканала.

14 квітня Порошенко запросив Зеленського провести дискусію в ефірі ICTV. Зеленський 15 квітня запропонував Порошенку припинити "бігати по каналах", а зайнятися президентськими обов'язками. Дебати претендентів на посаду глави держави відбудуться 19 квітня, наголосив шоумен.

Хіти тижня. "Сподіваюся, що якась чергова хвиля змете цю ситуацію": Андрухович напророчив Зеленському невтішну долю (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 6:00

Президентство Володимира Зеленського може або закінчитися достроково через нові потрясіння в Україні, або залишиться довічним. Такий прогноз озвучив відомий український письменник Юрій Андрухович в інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій для програми "Ран...

Хіти тижня. Після виборів "Слугу народу" чекає жорстка усобиця? Розумков розповів про нелюбов до "помаранчевих", "регіональне" минуле, війну, партійні кадри та розбіжності у команді

п’ятниця, 19 липень 2019, 4:00

Был против Оранжевой революции. "Я, к сожалению, многих сторонников Ющенко знал лично. В том числе ранее - через отца, поэтому и не хотел этого делать (поддерживать Оранжевую революцию, - ред.)". . Считает, что некоторые ценности ПР были правильными....