Зеленського чекає суд за порушення закону: Який запобіжний захід вимагатиме "незаангажована" Венедіктова?

Протоколи про адміністративне правопорушення склав і вручив Зеленському особисто глава НАЗК Олександр Новіков.

Національне агентство з питань запобігання корупції виписало президенту Володимиру Зеленському два адміністративних протоколи, інформують Патріоти України.

Як ідеться на сторінці НАЗК у Facebook, причина – несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Матеріали передадуть до суду. Протоколи про адміністративне правопорушення склав і вручив Зеленському особисто глава НАЗК Олександр Новіков.

"Рівність громадян перед законом є базовим принципом, закладеним у Конституції України та основним принципом діяльності НАЗК. Незважаючи на посаду, матеріальний стан і соціальне положення, всі громадяни повинні слідувати законам України", – йдеться в повідомленні.

Напередодні Зеленський особисто поінформував НАЗК про порушення ним законодавства, повідомивши, що не надав вчасно даних про істотні зміни в майновому стані. Президент додав, що "всі громадяни України є рівними перед законом, і готовий нести відповідальність за порушення відповідно до чинного законодавства".

Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...

"Путін словесно вийшов з "Мінська", переговори з "ЛДНР" неможливі навіть у режимі "фантастика на другому поверсі": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:32

У України принципова позиція – жодних переговорів з невизнаними "Л/ДНР". Водночас президент Росії Володимир Путін допустив обмовку, яку можна вважати "словесним виходом з Мінських угод". Таку заяву 22 квітня в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив спіке...