"Гарпуни" від США дозволять Україні контролювати частину Чорного моря, - військовий експерт

Американські протикорабельні ракети "Гарпун" (Harpoon) дадуть Україні можливість контролювати досить велику акваторію Чорного моря. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі FreedomUA, передають Патріоти України.

"Комплекси "Гарпун" дадуть нам можливість контролювати досить велику акваторію Чорного моря. Під прикриттям цих комплексів, дійсно, можна спробувати відновити прохід цивільних суден", – заявив він.

За його словами, зараз у морі шість російських підводних човнів, але всі вони дизельні, а тому змушені постійно спливати для поповнення запасів повітря, запуску дизельних установок і підзарядки акумуляторів:

"У цей момент ми можемо їх і підловлювати". Також Жданов назвав терміни, коли прибуде озброєння по ленд-лізу з США. За його словами, це відбудеться у другій половині червня.

Вдалося уникнути нової "мирної угоди": Піонтковський назвав ключову дату російсько-української війни

понеділок, 27 червень 2022, 23:23

Однією з найважливіших дат у російсько-українській війні було 16 червня. Тоді Україна могла б зазнати своєрідної поразки, якби погодилася на мирну угоду з агресором. Про це на стрімі 24 каналу розповів російський публіцист Андрій Піонтковський в розмов...

​"Ай-яй-яй, як же ж так!": Соловйов в істериці через конфіскацію російських активів в Канаді

понеділок, 27 червень 2022, 23:14

"Ай-яй-яй, як же ж так - як вони могли схвалити конфіскацію активів окупанта на користь України після сьогоднішнього розбомбленого дитячого садочка і пораненої дівчинки?! Абсолютно ж жодних підстав! Натуральне пограбування! Так світ ще й почне утримува...