Гауляйтер Запорізької області розмріявся про приєднання регіону до РФ і підписав "указ" - готують "референдум"

йські окупанти та колаборанти вирішили провести фейковий "референдум" на окупованих територіях Запорізької області. Відповідне розпорядження підписав гауляйтер Євген Балицький, передають Патріоти України.

"Євген Балицький підписав розпорядження про проведення референдуму щодо возз'єднання регіону з Росією", – йдеться в повідомленні.

Це було зроблено в межах квазіфоруму громадського руху Запорізької області, який рашисти назвали "Ми разом із Росією". Усі колаборанти, які зібралися в залі, нібито одноголосно підтримали таке рішення.

Варто зазначити, що пособникам окупантів, які допомагатимуть їм із "референдумом", загрожує від 10 до 12 років в’язниці з можливою конфіскацією майна. А також можливе їхнє переслідування та їхніх близьких.

"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...