Гауляйтери кинули на гроші колаборантів Мелітополя, які організовували фейковий "референдум", - ЗМІ

У тимчасово зайнятому ЗС РФ Мелітополі членам так званих виборчих комісій не виплатили гроші, обіцяні за проведення незаконного "референдуму" . Крім того, гауляйтери обіцяли їм оперативно оформити паспорти країни-агресорки, але з цим теж виникли проблеми, передають Патріоти України.

Про таку ситуацію повідомив місцевий Telegram-канал "Риа-Мелитополь". Як зазначили журналісти, мелітопольських зрадників, які активно брали участь у підготовці до псевдореферендуму, "кинули".

"Гауляйтери Балицький, Данильченко, керівник виборчкому Катющенко роз'їжджають по Росії, співають на Красній площі разом із Путіним. А тим, чиїми руками окуповані території України були фактично анексовані Росією, кинули подачки", – йдеться в повідомленні.

Наприклад, членам "виборчих комісій" видали по продуктовому пайку, гонорар у розмірі 17 тисяч рублів і відкрили рахунок у російському банку. На цьому щедрість закінчилась. Грошей, які мали прийти на картку після злочинного "голосування", все ще немає.

Крім того, зрадники хотіли отримати паспорти РФ, щоб мати можливість швидко виїхати з міста й уникнути кримінальної відповідальності. Їх завели в одну будівлю та централізовано оформили документи, але паспорти на руки так і не видали. "А самі до Москви поїхали", – вже починають дорікати своїм гауляйтерам місцеві зрадники.


Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...