Гауляйтери кинули на гроші колаборантів Мелітополя, які організовували фейковий "референдум", - ЗМІ

У тимчасово зайнятому ЗС РФ Мелітополі членам так званих виборчих комісій не виплатили гроші, обіцяні за проведення незаконного "референдуму" . Крім того, гауляйтери обіцяли їм оперативно оформити паспорти країни-агресорки, але з цим теж виникли проблеми, передають Патріоти України.

Про таку ситуацію повідомив місцевий Telegram-канал "Риа-Мелитополь". Як зазначили журналісти, мелітопольських зрадників, які активно брали участь у підготовці до псевдореферендуму, "кинули".

"Гауляйтери Балицький, Данильченко, керівник виборчкому Катющенко роз'їжджають по Росії, співають на Красній площі разом із Путіним. А тим, чиїми руками окуповані території України були фактично анексовані Росією, кинули подачки", – йдеться в повідомленні.

Наприклад, членам "виборчих комісій" видали по продуктовому пайку, гонорар у розмірі 17 тисяч рублів і відкрили рахунок у російському банку. На цьому щедрість закінчилась. Грошей, які мали прийти на картку після злочинного "голосування", все ще немає.

Крім того, зрадники хотіли отримати паспорти РФ, щоб мати можливість швидко виїхати з міста й уникнути кримінальної відповідальності. Їх завели в одну будівлю та централізовано оформили документи, але паспорти на руки так і не видали. "А самі до Москви поїхали", – вже починають дорікати своїм гауляйтерам місцеві зрадники.


Після 30-річної перерви у РФ якимсь дивом відновили виробництво танкових двигунів для Т-80, - ЗМІ

вівторок, 26 вересень 2023, 1:45

На Калузькому турбінному заводі планують виготовляти 1500-сильні двигуни для танків. Раніше були озвучені наміри відродити виробництво Т-80. . Російські пропагандисти показали, як на Калузькому турбінному заводі заливають у форму метал для виготовленн...

"Жили в наметах посеред поля в бруді і холоді": Полонений окупант розповів про умови в армії РФ (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 0:22

Полонений окупант Синицький Олексій розповів про умови в російській армії. За його словами, мобілізовані росіяни живуть у наметах, у бруді та холоді, передають Патріоти України. Про це він розповів на допиті. Відповідне відео опинилося в розпорядженні...