Гауляйтери кинули на гроші колаборантів Мелітополя, які організовували фейковий "референдум", - ЗМІ

У тимчасово зайнятому ЗС РФ Мелітополі членам так званих виборчих комісій не виплатили гроші, обіцяні за проведення незаконного "референдуму" . Крім того, гауляйтери обіцяли їм оперативно оформити паспорти країни-агресорки, але з цим теж виникли проблеми, передають Патріоти України.

Про таку ситуацію повідомив місцевий Telegram-канал "Риа-Мелитополь". Як зазначили журналісти, мелітопольських зрадників, які активно брали участь у підготовці до псевдореферендуму, "кинули".

"Гауляйтери Балицький, Данильченко, керівник виборчкому Катющенко роз'їжджають по Росії, співають на Красній площі разом із Путіним. А тим, чиїми руками окуповані території України були фактично анексовані Росією, кинули подачки", – йдеться в повідомленні.

Наприклад, членам "виборчих комісій" видали по продуктовому пайку, гонорар у розмірі 17 тисяч рублів і відкрили рахунок у російському банку. На цьому щедрість закінчилась. Грошей, які мали прийти на картку після злочинного "голосування", все ще немає.

Крім того, зрадники хотіли отримати паспорти РФ, щоб мати можливість швидко виїхати з міста й уникнути кримінальної відповідальності. Їх завели в одну будівлю та централізовано оформили документи, але паспорти на руки так і не видали. "А самі до Москви поїхали", – вже починають дорікати своїм гауляйтерам місцеві зрадники.


"Не варто створювати враження, ніби він може нас стримувати": Сенатор закликав Байдена дати Україні зброю у відповідь на ядерні погрози Путіна

вівторок, 28 березень 2023, 23:50

Сенатор від Республіканської партії Джим Ріш закликав президента США Джо Байдена передати Україні далекобійні та касетні боєприпаси у відповідь на ядерні погрози РФ та президента Володимира Путіна. Про це політик написав у Twitter, передають Патріоти У...

Забув тільки згадати про цікавий нюанс: Мер Воркути урочисто оголосив, що йде на фронт

вівторок, 28 березень 2023, 23:29

Мер російського міста Воркута Ярослав Шапошніков заявив, що він вирушає на війну в Україну. Оголошення посадовець зробив під час мітингу на підтримку "спецоперації" 28 березня. Він заявив, що рішення вступити до лав "другої армії світу" прийняв усвідом...