Гауляйтери зникли після п'янки: У Ростові ФСБ не може відшукати Аксьонова і Константинова

У російському Ростові "загубились" так звані "прем'єр" окупованого Криму Сергій Аксьонов і спікер "держдуми" півострова Володимир Константинов. Їх не можуть знайти після гулянки, повідомляють Патріоти України.

Напередодні ставленики кремля виїхали з Криму. Вони оселились в одному з готелів у Ростові, одразу ж пішли гудіти в ресторан, а потім – зникли. Про це повідомили джерела журналістів у розвідці.

фсбшники шукають гауляйтерів

Так, посіпаки Путіна після закриття ресторану збиралися продовжувати п'янку, але потім зникли. Місцеві фсбшники шоковані, їм наказали терміново знайти Аксьонова та Константинова. Далі маріонеток мають відправити до Криму, аби записувати спростування. Потім нібито дозволять повернутися.

Проте до 16:00 їх так і не відшукали. Подейкують, що обидва просто пересвяткували свій виїзд та не можуть прийти до тями.

Що цьому передувало

  • Гауляйтери виїхали з Криму вночі 17 серпня. Аксьонов та Константинов втекли після того, як обом діячам подзвонив куратор із москви. Він повідомив про ймовірну небезпеку для їхніх життів.
  • Окупанти поспіхом вивозили з Криму своїх жінок і дітей. Підлеглі "прем'єра" всю ніч знищували документи.
  • До речі, у ніч втечі окупанти закрили Кримський міст, щоб вивезти гауляйтерів. Тоді запустили чутки про "атаку України", аби відвернути увагу.
Джерело: 24 канал

"У лісі зв'язку немає, деякі чоловіки навіть не знають, що їх на війну шлють": Як у Бурятії йде путінська "часткова" мобілізація

неділя, 25 вересень 2022, 13:53

Мобілізація в Росії почалася "судною ніччю" в Бурятії - так назвали там першу добу після звернення російського президента Володимира Путіна. З вечора 21 вересня в бурятських селах вручають повістки чоловікам від 18 до 72 років і вимагають терміново їха...

Протестувати або помирати все одно доведеться: Прикордонники ФСБ почали забороняти росіянам виїзд з країни (документ)

неділя, 25 вересень 2022, 13:43

Прикордонна служба ФСБ стала забороняти росіянам виїзд з країни на тлі оголошеної президентом РФ мобілізації. Про це у Телеграм пише глава правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, передають Патріоти України. В опублікованому ним повідомленні йдеться, щ...