Газ поміняють на затишшя? З’явилися імена нових учасників зустрічі Путіна й Зеленського в Парижі

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко і міністр енергетики Олексій Оржель увійшли до складу делегації президента Володимира Зеленського в Парижі, передають Патріоти України.

"Щодо делегації, знаю, що є питання щодо газу і так далі. У складі делегації є пан Оржель і пан Вітренко", – повідомив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.

За його словами, виконавчий директор "Нафтогазу" і міністр енергетики можуть обговорити питання транзиту і поставок газу в Україну.

Другий після Януковича: Антикорупційний суд вирішив заочно судити олігарха-втікача за вкрадені мільярди

вівторок, 21 січень 2020, 19:28

Справа з екстрадицією втікача з ФРН затягується, крім того з'явились сумніви щодо арешту фігуранта німецькими правоохоронцями, про що повідомлялось раніше. Таким чином слухати справу ексдепутата-втікача Олександра Онищенка будуть заочно, тобто без прис...

"Кіна не буде", панове запроданці: Гумористичному дуету "Кроликів" зіпсували гастролі в Україні

вівторок, 21 січень 2020, 19:07

Виступ гумористичного дуету Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка, більш відомих, як «Кролики», скасували в Броварах, Фастові, Переяславі Київської області та ще в кількох містах колись рідної для них країни, зазначають Патріоти України. Гурт, як...