Очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що рівень запасів у підземних сховищах газу країн-членів ЄС доведено до 80%, і такої мети було досягнуто достроково. Фон дер Ляєн наголосила, що країни ЄС продовжать збільшувати обсяги газу у сховищах. Про це вона сказала у Копенгагені на саміті з енергетичної безпеки Балтійського моря, повідомляють Патріоти України із посиланням "Інтерфакс-Україна".
"Наразі ми в Євросоюзі досягли середнього рівня заповнення газосховищ на 80%. Отже, ми по суті вже досягли обсягу, про який домовилися на поточний рік", – заявила очільниця Єврокомісії.
Зауважимо, що у червні 2022 року Європарламент ухвалив плани наповнення до зими газосховищ ЄС, які передбачали не менше 80% рівня зберігання до 1 листопада. Тож заповнити газосховища до потрібних обсягів вдалося на два місяці раніше від плану.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...