Генерал Наєв розповів, як українські війська готуються зустрічати ворога з півночі

Охорону та оборону державних об'єктів критичної інфраструктури у Північній операційній зоні посилили. Проводиться ряд заходів зі зміцнення кордону та підступів до нього, взаємодія підрозділів різних відомств. Про це у своїй заяві щодо протидії проникненню диверсійно-розвідувальних груп противника на об'єкти критичної інфраструктури наголосив командувач Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, для відбиття можливого проникнення на територію України озброєних військових груп ворога, на основних маршрутах облаштовані вогневі опорні пункти. Організовано також взаємодія з підрозділами всіх Сил оборони щодо порядку оповіщення у разі виявлення диверсійно-розвідувальних груп противника.

"Щоденно на ділянках відповідальності виставляються посилені прикордонні наряди, здійснюється моніторинг прилеглої території з використанням безпілотної авіації. Ведеться постійне спостереження за повітряною обстановкою всіма засобами протиповітряної оборони", ‒ зазначив Наєв.

Він також запевнив, що проводиться додаткове інженерне облаштування позицій.

Потрощені будинки і велетенська вирва: У Тульській області знову впав безпілотник (фото)

неділя, 26 березень 2023, 17:00

В Тульській області РФ прогримів сильний вибух. Місцеві жителі виклали відео з глибокою вирвою, інформують Патріоти України. Як повідомляють російські Телеграм-канали, вибух пролунав близько 15:15 у Кіріївську, що за 35 км від Тули. За словами місцевих...

"Щоб відповідали за свої слова": Мер Оренбурга скаржиться, що молодим росіянам мало "б'ють морду"

неділя, 26 березень 2023, 16:51

Мер Оренбурга Сергій Салмін незадоволений тим, що молоде покоління росіян не отримувало "в морду" за свої слова. Цією "бідою" градоначальник поділився в інтерв'ю місцевим журналістам, передають Патріоти України. "Завдяки соцмережам і гаджетам виросло ц...