Генерал розвідки назвав фактор, який спровокує Путіна на відкриту війну в Україні

За словами Миколи Маломужа, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій.

Микола Маломуж. Фото: Апостроф.

Росія піде в наступ в Україні, якщо українська сторона почне відкрито відвойовувати анексований Крим і окупований Донбас. Таку точку зору в інтерв'ю озвучив колишній глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"За нашими розвідувальними даними і даними наших партнерів, Росія у період виборів не буде проводити якихось наступів. Провокації – точно будуть, нагнітання ситуації – також. А стягування військ – це стратегія щодо України на випадок наших дій зі звільнення територій і можливої дестабілізації ситуації в Україні. Тоді можлива, фактично, пряма агресія. Але на сьогоднішній день таких сценаріїв ми не передбачаємо, хоча і спецслужби наші і силові структури готуються до будь-яких ситуацій", - пояснив він.

За словами розвідника, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій. "Причини різні – по-перше, ми уже маємо достатні ресурси, аби протидіяти. А по-друге, на міжнародному рівні наші партнери, в тому числі і з НАТО, при масштабних наступах будуть реагувати, включаючи навіть розблокування свого умовного нейтралітету щодо агресивних дій Росії", - додав Маломуж.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. У кремлівського гопника "рамсы папутали"? Москва оголосила Пекіну торговельну війну

неділя, 18 серпень 2019, 19:00

Влада Росії з 10 серпня вирішили заборонити ввезення з Китаю кісточкових і зерняткових культур, тобто практично всіх овочів і фруктів. Відзначається, що рішення вступило в силу з 10 серпня. Причиною в Москві називають випадки з поставками в РФ китайськ...

Хіти тижня. "Відмовлявся від значно більших сум... ну, вони ж не зовсім ідіоти...": Що сказав Гримчак на засіданні суду

неділя, 18 серпень 2019, 18:30

Заступник голови МінТОТ Юрій Гримчак на засіданні Деснянського районного суду в Чернігові сказав, що у підозрі, яку йому вручили, не все є правдою, зазначають Патріоти України. "Я можу повірити в доброчесність чи недоброчесність судів. Але скажіть мені...