Генерал розвідки назвав фактор, який спровокує Путіна на відкриту війну в Україні

За словами Миколи Маломужа, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій.

Микола Маломуж. Фото: Апостроф.

Росія піде в наступ в Україні, якщо українська сторона почне відкрито відвойовувати анексований Крим і окупований Донбас. Таку точку зору в інтерв'ю озвучив колишній глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"За нашими розвідувальними даними і даними наших партнерів, Росія у період виборів не буде проводити якихось наступів. Провокації – точно будуть, нагнітання ситуації – також. А стягування військ – це стратегія щодо України на випадок наших дій зі звільнення територій і можливої дестабілізації ситуації в Україні. Тоді можлива, фактично, пряма агресія. Але на сьогоднішній день таких сценаріїв ми не передбачаємо, хоча і спецслужби наші і силові структури готуються до будь-яких ситуацій", - пояснив він.

За словами розвідника, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій. "Причини різні – по-перше, ми уже маємо достатні ресурси, аби протидіяти. А по-друге, на міжнародному рівні наші партнери, в тому числі і з НАТО, при масштабних наступах будуть реагувати, включаючи навіть розблокування свого умовного нейтралітету щодо агресивних дій Росії", - додав Маломуж.

Джерело: Апостроф

Напруга не спадає: У Мінськ привезли важку техніку для зачистки барикад (фото)

вівторок, 11 серпень 2020, 19:14

Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м. Техніка має гусеничну систему, як в танків, і довжиною сягає близько 8 м. Транспорт рухався в бік центра білоруської столиці у причепі вантажівки. Барикади білоруси почали будува...

Третій вечір протестів в Білорусі: Лукашенко кидає на народ броньовану техніку

вівторок, 11 серпень 2020, 19:10

Демонстранти вже традиційно зібралися на протест на 19:00. Диктатор демонструє рішучість все зупинити, не зважаючи на наслідки. У столиці Білорусі Мінську в центр міста силовики стягнули військову техніку. Демонстранти сьогодні о 19:00 зібрались на чер...