Генерал розвідки назвав фактор, який спровокує Путіна на відкриту війну в Україні

За словами Миколи Маломужа, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій.

Микола Маломуж. Фото: Апостроф.

Росія піде в наступ в Україні, якщо українська сторона почне відкрито відвойовувати анексований Крим і окупований Донбас. Таку точку зору в інтерв'ю озвучив колишній глава Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

"За нашими розвідувальними даними і даними наших партнерів, Росія у період виборів не буде проводити якихось наступів. Провокації – точно будуть, нагнітання ситуації – також. А стягування військ – це стратегія щодо України на випадок наших дій зі звільнення територій і можливої дестабілізації ситуації в Україні. Тоді можлива, фактично, пряма агресія. Але на сьогоднішній день таких сценаріїв ми не передбачаємо, хоча і спецслужби наші і силові структури готуються до будь-яких ситуацій", - пояснив він.

За словами розвідника, у період до виборів і після виборів Росія не планує жодних масштабних військових операцій, тим більше із захоплення територій. "Причини різні – по-перше, ми уже маємо достатні ресурси, аби протидіяти. А по-друге, на міжнародному рівні наші партнери, в тому числі і з НАТО, при масштабних наступах будуть реагувати, включаючи навіть розблокування свого умовного нейтралітету щодо агресивних дій Росії", - додав Маломуж.

Джерело: Апостроф

Слово - не горобець: Путін обмовився про підкуп президента ФІФА

вівторок, 10 грудень 2019, 20:45

У влади США є докази, що Росія шляхом підкупу отримала Кубок світу з футболу. Міністерство юстиції США опублікувало звіт про розслідування ФБР, в якому йдеться про підкуп чиновників ФІФА при виборі країни-господаря Кубка світу 2018 року, передають Патр...

Голосування в ООН по Криму: Три країни СНД та одна європейська зрадницьки виступили проти України

вівторок, 10 грудень 2019, 20:28

Всі європейські країни, крім Сербії, виступили на підтримку нашої держави. Таким чином обидві країни відкрито підтримали Росію в окупації української території. Журналісти та соціальні мережі зазначають, що проти виступили 19 країн, серед яких відразу ...