Генеральний штаб: ЗСУ відбили всі атаки ворога на Донбасі. Карта бойових дій станом на 18 серпня

На Півночі ситуація залишається незмінною. На Волинському і Поліському напрямках білоруські війська продовжують виконувати завдання з охорони кордону. Крім того, зберігається висока загроза завдання ракетних ударів. Водночас на Сіверському напрямку продовжуються обстріли мирних населених пунктів,передають Патріоти України.

Ситуація на Харківщині

На Слобожанському напрямку окупанти продовжують вести бойові дії з метою утримання зайнятих раніше позицій і недопущення контрнаступу наших військ.

На Харківському напрямку окупанти обстрілюють мирні населені пункти зі ствольної та реактивної артилерії. Крім того, ворог дистанційно замінував Леб'яже.

Ситуація на Донеччині

У Донецькі області тривають найбільш запеклі бої на різних напрямках фронту. Однак наші захисники та захисниці відбивають усі атаки ворога, зокрема:

  • На Краматорському напрямку росіяни пішли у наступ у напрямку Миколаївка – Виїмка, однак ЗСУ відбили атаку й окупанти відступили;
  • На Бахмутському напрямку ворог атакував одразу на 7 напрямках: Володимирівка – Соледар, Покровське – Бахмутське, Покровське – Бахмут, Клинове – Бахмут, Семигір’я – Зайцеве, Семигір’я – Кодема та Гольмівський – Зайцеве. Усі атаки відбили ЗСУ, загарбники відступили з втратами.
  • На Авдіївському напрямку ворог наступав у напрямку Лозове – Первомайське, однак без успіху.
  • На Новопавлівському напрямку окупанти йшли в наступ у напрямку Єгорівка – Шевченкове, однак після зустрічі з ЗСУ відступили.

На всіх напрямках на Донеччині тривають обстріли мирних населених пунктів з різного озброєння.

Ситуація на Півдні

На Запорізькому напрямку окупанти обороняють уже зайняті раніше позиції. Крім того, ворог веде повітряну розвідку.

На Південнобузькому напрямку ситуація схожа – окупанти так само прагнуть обороняти захоплені території. Водночас вони обстрілюють населені пункти та завдають авіаударів. У Чорному морі в готовності до атак перебувають 2 носії крилатих ракет.

Розвідка Британії пояснила, чому Путін швидко визнав помилки з мобілізацією у Росії

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:56

Російський диктатор Володимир Путін через тиждень після оголошення "часткової" мобілізації фактично визнав помилки щодо її проведення. Головні проблеми країни-агресора полягають у тому, що місцеві чиновники не знають точного масштабу мобілізаційної кам...

"Ми знищимо всі сили, які зможемо побачити": Ексголова ЦРУ розповів, якою буде відповідь США на ядерний удар РФ по Україні

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:55

До ядерних погроз Росії потрібно ставитися серйозно, заявив колишній директор Центрального розвідувального управління США Девід Петреус. Штати та їхні союзники по НАТО дадуть відповідь на такий удар РФ по Україні, якщо він станеться, але не будуть заст...