Генералу Драпатому на Харківщину перекинули необхідні сили, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що на Харківський напрямок, де триває атака російських окупантів, перекинули додаткові сили, передають Патріоти України.

«Харківщина — тривають наші контрударні дії, напрямок посилено, зокрема Вовчанськ та загалом прикордонні райони. Бригадний генерал Михайло Драпатий за цей напрямок відповідає безпосередньо на місці, йому надаються необхідні засоби ураження, необхідні сили», — сказав президент під час вечірнього відеозвернення.

Зеленський додав, що на Харківському напрямку з’являється більше результатів дій України. Президент подякував українським захисникам, які зберігають позиції та роблять усе, щоб стабілізувати ситуацію.

За його словами, військове керівництво розуміє, як діє ворог і бачить задум на відтягування українських сил. «Звісно, донецькі напрямки не залишаємо без необхідної підтримки та забезпечення, а саме — Краматорський напрямок, Покровський. Незмінна увага Куп’янському напрямку. Ми також фіксуємо ворожу активність проти Сумщини та Чернігівщини — диверсійні групи, обстріли», — зазначив він.

Зеленський додав, що ЗСУ відповідають на російські атаки вогнем, а основна мета ЗСУ зірвати російську спробу розширити війну.

Окупанти зараз на піку свого наступу: Експерт вказав на головні ризики для ЗСУ на фронті

четвер, 25 липень 2024, 21:45

Російська окупаційна армія на даний час знаходиться на піку своїх наступальних дій. І можливий такий сценарій, що українські Сили оборони можуть втратити певні ділянки фронту, щоб захистити ту чи іншу частину нашої території. Тому просування ворога мож...

Росія вичерпує свої обмежені запаси зброї часів СРСР: Аналітики розповіли про фактори, які допоможуть ЗСУ провести вдалий контрнаступ

четвер, 25 липень 2024, 21:15

Росія починає відчувати дефіцит озброєнь і особового складу. Це, а також допомога західних партнерів, дозволять ЗСУ з часом проводити успішні контрнаступальні операції, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). В І...