Російський правитель Володимир Путін, який вважає себе "геніальним стратегом" отримав протилежне до того, чого хотів. Таку думку висловили експерт з аналізу відкритих даних Юліан Рьопке та австрійський політолог Густав Карл Грессель, передають Патріоти України.
Вони нагадали, що 1999 року, коли Володимир Путін прийшов до влади, до НАТО вступили три країни колишнього Варшавського договору: Польща, Угорщина та Чехія.
З того часу російський диктатор постійно вимагав зупинити розширення НАТО на схід до кордонів РФ. Однак його агресивна політика призвела до протилежного: за час його правління до альянсу вступили ще 13 держав. Причому керівництво НАТО багато років відмовляло, наприклад, країнам Балтії. Їх прийняли після 10 років наполегливих прохань, як сьогодні відбувається з Україною та Грузією.
Навіть після вступу до НАТО країни Східної Європи роззброювалися, скасовували військову службу, скорочували військові витрати та розмір армій. Тим самим вони сигналізували Москві, що не хочуть війни. Однак російська пропаганда заплющувала на це очі та твердила про загрозу з боку НАТО.
"Геніальний стратег Володимир Путін домігся того, що німецьку бригаду перекидають прямо до кордонів Росії. Геніальний стратег Володимир Путін, який весь час прагнув зупинити НАТО, досягнув рівно протилежного. А саме те, що кордон НАТО з Росією подвоївся після початку війни в Україні", - сказав Рьопке.
Пропагандистам доручили готувати аудиторію до провалу переговорів і нових санкцій, які начебто "не завдадуть школи". Російським пропагандистам наказали готувати росіян до провалу переговорів у Стамбулі. Про це йдеться у методичці, яку спустили російськ...
В Європі почастішали різного роду диверсії російських спецслужб з використанням її української агентури. У Лондоні затримали 21-річного громадянина України у звʼязку із серією підпалів обʼєктів, повʼязаних із премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Ст...