"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України.

«Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайперськи відпрацювали по іще одному Су», — йдеться у повідомленні.

Останній штурмовик Су-25 українські військові збили 22 травня. Росія втратила вже шість штурмовиків за останні дні. За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 23 травня росіяни втратили 355 літаків та 326 гелікоптерів.

"Наш уряд закликає": Фіцо назвав "єдиний" спосіб припинити війну в Україні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:50

Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...

"Філія кладовища" на дитячому майданчику: Жителі Владивостока шоковані "подарунком" від влади

п’ятниця, 26 червень 2026, 9:59

У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...