"Геноцид" триває: Українські військові знову знищили російський Су-25 (відео)

У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України.

«Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайперськи відпрацювали по іще одному Су», — йдеться у повідомленні.

Останній штурмовик Су-25 українські військові збили 22 травня. Росія втратила вже шість штурмовиків за останні дні. За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 23 травня росіяни втратили 355 літаків та 326 гелікоптерів.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...