У четвер, 23 травня, українські військові знищили черговий російський штурмовик Су-25. Про це повідомила 110 окрема механізована бригада імені генерал-хорунжого Марка Безручка, передають Патріоти України.
«Сьогодні нестримні зенітники 110 ОМБр снайперськи відпрацювали по іще одному Су», — йдеться у повідомленні.
Останній штурмовик Су-25 українські військові збили 22 травня. Росія втратила вже шість штурмовиків за останні дні. За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 23 травня росіяни втратили 355 літаків та 326 гелікоптерів.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...