Генсек НАТО Столтенберг оголосив про "вирішальну фазу війни" в Україні і закликав дати ЗСУ зброю

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна може розраховувати на збільшення поставок важкого озброєння від західних країн найближчим часом. Це важливо, оскільки наразі триває вирішальна фаза війни, передають Патріоти України.

Відповідну заяву Столтенберг зробив в інтерв'ю газеті Handelsblatt. Він наголосив, що нещодавні обіцянки країн Заходу щодо надання важкої бойової техніки є важливими, і генсек Альянсу очікує більшого в найближчому майбутньому.

Про це Столтенберг заговорив напередодні засідання Контактної групи з питань оборони України, що координує постачання зброї Києву, що відбудеться наступного тижня на авіабазі Рамштайн у Німеччині.

"Ми перебуваємо у вирішальній фазі війни. Тому важливо, щоб ми надали Україні зброю, необхідну для перемоги", – наголосив він.

Столтенберг зазначив, що російський диктатор Володимир Путін зробив помилку, напавши на Україну. "Він переоцінив силу власних збройних сил. Ми бачимо їхні помилки, відсутність морального духу, проблеми з керівництвом, погане оснащення", – зазначив генсек НАТО.

Однак, за його словами, росіяни "продемонстрували, що вони готові нести великі втрати для досягнення своїх цілей", тому Росію не варто недооцінювати. Водночас Столтенберг наголосив, що вважає низькою ймовірність застосування Росією ядерної зброї. "Ризик застосування ядерної зброї низький", – сказав він, додавши, що Китай та інші країни надіслали Росії сигнал, "що ядерна зброя не повинна бути використана".

Австралії обговорює передачу Україні десятків своїх винищувачів-бомбардувальників F/A-18 Hornet

вівторок, 6 червень 2023, 5:30

Австралія розглядає можливість відправлення 41 свого літака F/A-18 Hornet до України. Про це у вівторок, 6 червня, повідомило видання The Australian Financial Review із посиланням на джерела.

Ракетна атака на столицю: Над Києвом та його околицями ППО знищили понад 20 повітряних цілей ворога, - КМВА

вівторок, 6 червень 2023, 5:15

Начальник КМВА Сергій Попко повідомив, що в Києві та навколо столиці українська ППО знищила понад 20 повітряних цілей ворога. "Не дивлячись на міжнародне гуманітарне право, ані на безрезультативність, московити продовжують атакувати мирний Київ. Знов н...