Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 16 вересня

Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Донецькому напрямках.

На 205-й день повномасштабного вторгнення РФ на територію України загальні бойові втрати противника 54050 окупантів та 2199 танків. За останню добу ЗСУ ліквідували 200 рашистів. Про це повідомив Генштаб Міноборони.

Загальні бойові втрати з 24.02 по 16.09 орієнтовно склали:

  • особового складу ‒ близько 54050 (+200) осіб ліквідовано,
  • танків ‒ 2199 (+6) од,
  • бойових броньованих машин ‒ 4690 (+8) од,
  • артилерійських систем – 1302 (+7) од,
  • РСЗВ – 312 (+1) од,
  • засоби ППО ‒ 168 (+1) од,
  • літаків– 250 (+0) од,
  • гелікоптерів – 216 (+1) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 908 (+0),
  • крилаті ракети ‒ 233 (+0),
  • кораблі /катери ‒ 15 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 3550 (+28) од,
  • спеціальна техніка ‒ 121 (+1)

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...