Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 18 вересня

За минулу добу, 18 вересня, українські захисники ліквідували ще 230 рашистів. Загалом із 24 лютого по 17 вересня Збройні сили України знищили приблизно 54480 російських окупантів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника станом на ранок 18 вересня склали:

  • особового складу ‒ близько 54480 (+230) осіб ліквідовано;
  • танків ‒ 2210 (+8) од.;
  • бойових броньованих машин ‒ 4718 (+17) од.;
  • артилерійських систем – 1309 (+3) од.;
  • реактивних систем залпового вогню – 312 (+0) од.;
  • засоби протиповітряної оборони ‒ 168 (+0) од.;
  • літаків – 251 (+0) од.;
  • гелікоптерів – 217 (+1) од.;
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 918 (+7);
  • крилаті ракети ‒ 238 (+2);
  • кораблі / катери ‒ 15 (+0) од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 3578 (+7) од.;
  • спеціальна техніка / special equipment ‒ 122 (+1).

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...