Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 18 вересня

За минулу добу, 18 вересня, українські захисники ліквідували ще 230 рашистів. Загалом із 24 лютого по 17 вересня Збройні сили України знищили приблизно 54480 російських окупантів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Загальні бойові втрати противника станом на ранок 18 вересня склали:

  • особового складу ‒ близько 54480 (+230) осіб ліквідовано;
  • танків ‒ 2210 (+8) од.;
  • бойових броньованих машин ‒ 4718 (+17) од.;
  • артилерійських систем – 1309 (+3) од.;
  • реактивних систем залпового вогню – 312 (+0) од.;
  • засоби протиповітряної оборони ‒ 168 (+0) од.;
  • літаків – 251 (+0) од.;
  • гелікоптерів – 217 (+1) од.;
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 918 (+7);
  • крилаті ракети ‒ 238 (+2);
  • кораблі / катери ‒ 15 (+0) од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 3578 (+7) од.;
  • спеціальна техніка / special equipment ‒ 122 (+1).

На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...