
Російські війська й далі штурмуюь олександрівський напрямок - ділянку на межі Запорізької, Дніпропетровської і Донецької областей. Про ситуацію на фронті розповів військовий 154-ї окремої механізованої бригади Артем із позивним Крузак, повідомило "Суспільне", передають Патріоти України.
"Штурми не припиняються, вони постійні. Вони мають гарні резерви, намагаються просунутися, але наші підрозділи їх знешкоджують", – зазначив військовий. За його словами, російська армія намагається маскуватися під сніг, проте сили оборони України виявляють їхні пересування.
"Географічно там такий рельєф, що кожен рух видно, а ще засніжило, і по полях видно, де вони пройшли й ідуть. В основному вони намагаються закопатися, перечекати час, почекати іншу групу, яка йде слідом", – розповів Крузак.
Особливістю дій ворога, додає військовий, є мінімальне використання техніки й акцент на піхоту, прикриту безпілотниками. "У них тактика – "зомбі", вони йдуть і йдуть. Кожна піхотна група має на собі засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ), рушниці для дронів. Рухаються вони групами по п'ять-шість осіб – так їм легше підходити до наших позицій. Двоє-троє ще живими лишаються, і вони вступають у стрілецький бій", – додав Крузак.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...