Герасимов спробував "реформувати" армію РФ, заборонивши бороди, це назвали фарсом, - розвідка Британії

Генерал російської армії Валерій Герасимов після призначення командувачем окупаційних військ в Україні спробував "реформувати" їх. Почав він свої методи з покращити повсякденної дисципліни в розгорнутих підрозділах, передають Патріоти України.

Відколи воєначальник прийняв командування, офіцери намагалися припинити серед загарбників носіння борід і неформальної форми, поїздки на цивільних авто та використання мобільних телефонів. На це вказалабританська розвідка.

Зазначається, що заходи Герасимова були зустрінуті окупантами скептично. Причому найбільші глузування послідували за його спробами покращити "стандарти гоління" солдатів.

Так звані влади "ДНР" назвали розстановку пріоритетів від Герасимова "фарсом", який "ускладнить процес знищення ворога".

Власник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин також не упустив шансу розкритикувати військове керівництво ЗС РФ. Він заявив, що "війна – є часом активних і сміливих, а не голених".

"Російські сили продовжують зіштовхуватися з оперативним глухим кутом і важкими втратами. Те, що Герасимов приділяє пріоритетну увагу в основному незначним нормативним актам, ймовірно, підтвердить побоювання багатьох його скептиків у Росії", – вважають у розвідці Британії.

Там додали, що, як і міністра оборони РФ Сергій Шойгу, генерала Герасимова все частіше вважають "відірваним від реальності" та "зосередженим на презентації, а не на суті справи".


"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...

"Треба буде, і до Львова дійдемо": Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

субота, 25 березень 2023, 21:22

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю армії РФ. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія Путіна може "дійти до Львова" з легкістю, передають Патріоти України. Російський політик назвав Байден...