Герб Таллінна: Зеленський отримав особливу нагороду (фото)

Президент України Володимир Зеленський отримав Герб Таллінна - нагороду, яку вручають на знак особливої пошани. Про це йдеться у повідомленні в Telegram-каналі Офісу президента, передають Патріоти України.

Зазначається, що рішення про відзначення Зеленського міська рада Таллінна ухвалила 5 травня. У ОП додали, що нагороду для президента мер Таллінна Євген Осіновський передав першому заступнику голови Верховної Ради Олександру Корнієнку, який перебуває з візитом в Естонії.

Осіновський зауважив, що ця відзнака демонструє солідарність Таллінна та його мешканців з народом України, і підтримку його в героїчній боротьбі з російською агресією.

"У Європі у 21-му столітті немає місця насильницькій зміні кордонів, вбивству людей та бомбардуванню міст. Я впевнений, що ми виграємо цю війну. Бажаю вашому президентові та вашому народу успіхів у цій війні, що є важливим для всього світу. Впевнений, що Естонія, наш народ і Таллінн потужно стоять з вами в цій війні. Слава Україні!", - наголосив він.

Осіновський, слова якого наводить ОП, переконаний, що Україна та її народ мають перемогти, щоб мирно й самостійно обирати свій подальший шлях.

"Оцінив жарт": Токаєв висміяв заяву Лукашенка про приєднання Казахстану до "Союзної держави" заради ядерної зброї

понеділок, 29 травень 2023, 15:26

Президент Казахстану Касим-Жормарт Токаєв іронічно відповів на пропозицію самопроголошеного президента Білорусі Лукашенка щодо вступу його країни до "Союзної держави" та отримання ядерної зброї. Він наголосив, що "оцінив жарт". Відео з Токаєвим опублі...

"Це підстава": Експерт пояснив, які небезпеки приховує "ізраїльський сценарій" для України

понеділок, 29 травень 2023, 13:45

Захід розглядає ймовірність надати Україні гарантії безпеки замість членства в НАТО. За основу можуть взяти "ізраїльський сценарій". Проте він має низку конкретних недоліків, з якими Україна не зможе погодитись. Про це "24 каналу" розповів Микола Давид...