Герой бився із російськими окупантами на Донбасі: В Україні загинув перший чеський солдат-доброволець

Багато іноземців стали пліч-о-пліч із ЗСУ, щоб не дати російським окупантам захопити Україну. На жаль, серед героїчних іноземців також є втрати, інформують Патріоти України.

Як тільки Росія розпочала повномасштабну війну проти України, багато воїнів з різних країн світу прибули до нашої країни, щоб зупинити російських окупантів. Ці герої вирішили відстояти загальнолюдські цінності та показати, що світ не буде байдуже спостерігати за злочинами Росії.

Очільник МЗС Чехії Ян Липавський підтвердив, що у війні проти російських окупантів загинув перший чеський доброволець. Герой бився з росіянами на Донбасі.

Раніше чехи повідомляли, що воїн з Тршебіча загинув внаслідок влучання мінометного снаряда. Про інші деталі трагедії не повідомляється.

У травня близько 100 чеських добровольців отримали від президента Мілоша Земана дозвіл на приєднання до ЗСУ, декільком сотням він відповів відмовою. Скільки чехів зараз пліч-о-пліч з нашими воїнами стримують російських окупантів – наразі невідомо.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...