Герой бився із російськими окупантами на Донбасі: В Україні загинув перший чеський солдат-доброволець

Багато іноземців стали пліч-о-пліч із ЗСУ, щоб не дати російським окупантам захопити Україну. На жаль, серед героїчних іноземців також є втрати, інформують Патріоти України.

Як тільки Росія розпочала повномасштабну війну проти України, багато воїнів з різних країн світу прибули до нашої країни, щоб зупинити російських окупантів. Ці герої вирішили відстояти загальнолюдські цінності та показати, що світ не буде байдуже спостерігати за злочинами Росії.

Очільник МЗС Чехії Ян Липавський підтвердив, що у війні проти російських окупантів загинув перший чеський доброволець. Герой бився з росіянами на Донбасі.

Раніше чехи повідомляли, що воїн з Тршебіча загинув внаслідок влучання мінометного снаряда. Про інші деталі трагедії не повідомляється.

У травня близько 100 чеських добровольців отримали від президента Мілоша Земана дозвіл на приєднання до ЗСУ, декільком сотням він відповів відмовою. Скільки чехів зараз пліч-о-пліч з нашими воїнами стримують російських окупантів – наразі невідомо.

"Не уявляли масштаб": Тайра розповіла, що з її свідчень найбільше вразило Гельсінську комісію

середа, 5 жовтень 2022, 6:28

Легендарна волонтерка-парамедикиня Юлія Паєвська, відома за позивним Тайра, розповіла в інтерв'ю НВ, що з її свідчень найбільше вразило Гельсінську комісію в США, передають Патріоти України. "Насправді представники комісії були вражені моїми свідченням...

"62 дні не бачила сонця": Матір розповіла про лейтенантку поліції з Маріуполя, яку захопили в полон окупанти

середа, 5 жовтень 2022, 6:22

У російському полоні досі перебуває багато захисників і захисниць, а також мирних жителів України. Серед них лейтенантка поліції з Маріуполя - 22-річна Мар'яна Чечелюк, якій окупанти більше двох місяців не давали бачити сонця за гратами, передають Патр...