"Героїчно" полювали на HIMARS у тилу: Пропагандистка оконфузилася розповіддю про загибель сотні окупантів

Кремлівська пропагандистка осоромилася розповіддю про загибель сотні російських окупантів. За її словами, вони нібито "полювали" за американськими РСЗВ HIMARS "у Стаханові", передають Патріоти України.

Це окуповане місто Луганської області розташоване в більш ніж 20 км від лінії фронту. У результаті відео, яке пропагандистка виклала в мережу, стало об'єктом для глузування користувачів (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Так, у ролику вона показала фото загиблих окупантів. "Цей спецзагін загинув у Стаханові, полюючи на HIMARS. Більше ста хлопчаків віддали свої життя у боротьбі з нацистами. Хтось помер одразу, а хтось у лікарні та в муках. Спасибі вам велике та вічна вам пам'ять", – заявила вона.

Як відомо, Стаханов (нині Кадіївка) розташований в Алчевському районі Луганської області. З 2014 року його контролюють терористи так званої "ЛНР". Загиблі окупанти не могли на його території "боротися" з HIMARS, оскільки Кадіївка розташована в тилу ворога. Так, відстань до передової перевищує два десятки кілометрів.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...