Геть нечисть з Ради! Зеленський підписав закон про заборону проросійських партій в Україні

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про заборону проросійських політичних партій. Про це в Telegram повідомила голова парламентського Комітету з питань правової політики Ольга Совгиря (фракція "Слуга народу"), передають Патріоти України.

"Закон набуде чинності з дня, наступного за днем його опублікування", - уточнила вона. Згідно з документом, стаття 60 Регламенту Верховної Ради була доповнена новою частиною шостою такого змісту: "У разі затвердження президентом України рішення Ради національної безпеки і оборони про припинення діяльності політичної партії, що сформувала у Верховній Раді депутатську фракцію, діяльність такої фракції припиняється з моменту оголошення про це головою Верховної Ради".

При цьому Кабінет Міністрів України протягом місяця з моменту набрання чинності Законом зобов'язується внести на розгляд Ради законопроект про наслідки прийняття судом рішення про заборону політичної партії для статусу депутатів місцевих рад.

Що відомо про заборону проросійських партій в Україні

Як повідомлялося, Верховна Рада 3 травня прийняла в другому читанні законопроект 7172-1, який передбачає заборону політичних партій, програмні цілі яких спрямовані на виправдання, визнання правомірної або заперечення збройної агресії РФ проти України, а також на виправдання дій проросійських бойовиків на тимчасово окупованих територіях.

Лікарняний не допоможе: Окупанти скаржаться, що військових із пораненнями відправляють із госпіталю на передову. Перехоплення

субота, 3 грудень 2022, 9:42

У лавах російських окупаційних військ спостерігається значна нестача кадрів. Через це навіть тих загарбників, які дістали поранення, просто зі шпиталів знову кидають на передову, передають Патріоти України. Поранені воєнні злочинці не мають достатньо ч...

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 грудня

субота, 3 грудень 2022, 9:17

Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 03.12 орієнтовно склали: