Гетьманцев - друг таксистів: "Слуги" Зеленського придумали, кому ще з підприємців нав'язати касові апарати

У Верховній Раді розробили законопроєкт про обов'язкові касові апарати для українських таксистів. Зараз документ на стадії погодження з Міністерством інфраструктури. Його мають зареєструвати цього місяця, повідомив голова податкового комітету Ради Данило Гетьманцев "Українській правді", зазначають Патріоти України.

"Я вірив, що законопроєкт буде внесений восени, не вдалося. Думаю, що вже в січні ми його побачимо. Я досить жорстко вимагаю, щоб він з'явився", - сказав він.

Гетьманцев каже, що це буде остання галузь, яку мають намір фіскалізувати.

"Ми ухвалили закони, які запровадили РРО, антиофшорний закон, податок на Google, реформу податкової відповідальності – №1210, податковий закон №5600, ми прибрали всі корупційні пільги. Усі. Ми повинні поставити крапку чи крапку з комою на кілька років", – сказав він.

Про закон почали говорити в серпні 2021 року.

"Ми повинні зобов'язати кожного таксиста мати програмний РРО, який не важко встановити на телефон. Це може бути індивідуальна зайнятість або робота зі службами таксі", - говорив депутат.

Окупант, який тікав із Ізюма, поскаржився, що прикордонники не впускали його в РФ

середа, 28 вересень 2022, 23:00

Російський контрактник розповів ЗМІ, що після втечі з Ізюма його не пустили в Росію і збираються знову відправити на війну. Про це написала "Медіазона", передають Патріоти України. Окупант розповів, що після відступу з-під Ізюма вирішив повернутися в Р...

Всіх на всіх: Очільник ГУР Міноборони розповів про підготовку нового обміну полоненими з Росією

середа, 28 вересень 2022, 22:29

Україна не припиняє роботу над тим, щоб організувати новий обмін полоненими з Росією. З РФ тривають перемовини щодо обміну "всіх на всіх". Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов під час зустрічі з пред...