Гібридна стратегія: Угорщина нишком скуповує землі Закарпаття

Угорщина розпочинає програму фінансової підтримки для представників угорської меншини щодо викупу земель сільськогосподарського значення. Про це повідомив український блогер Тимофій Гольц. Він зазначив, що кошти з бюджету країни проходитимуть через фонд імені Габора Бетлена і міністерство аграрної політики Угорщини.

"Занепокоєння українських чиновників, які вміють аналізувати, ухвалювати і реалізовувати рішення, має викликати той факт, що Угорщина розпочинає програму фінансової допомоги представникам угорської меншини України в питанні викупу земель сільськогосподарського призначення. Кошти з угорського бюджету проходитимуть через фонд імені Габора Бетлена, а також через міністерство аграрної політики Угорщини", – наголосив Гольц на своїй сторінці у Facebook.

Автор повідомляє, що викуплені землі будуть маскувати під різними проєктами в сфері сільського господарства або переробної промисловості (насадження фруктових садів, будівництво переробних заводів).

Також він звернув увагу, що такі наміри Угорщини вигідні і Росії.

"Такі "провідні" сайти російської пропаганди, як odnarodyna.org, news-front.info та інші в єдиному режимі часу викладають позитивні матеріали про посилення позицій Угорщини в Закарпатті. Звичайно, в програшному для України ракурсі. У вигідному для Угорщини форматі. До речі, угорці вкладають чимало коштів і в інформаційний супровід своїх проєктів в інформаційному просторі України", – наголосив Гольц.

Він вважає, що українська реакція на це має бути жорсткою.

Крім того, блогер зазначив, що Будапешт підсилює армію і нарощує сили на кордоні з Румунією: "Закуповує 16 багатофункціональних вертольотів Н22М і 20 одиниць Н145М, 44 одиниці танків "Leopard 2A7+", і 24 САУ РzН2000 калібру 155 мм (німецького виробництва), збільшив грошове забезпечення військовослужбовцям на 10%, а також зробив додаткові витрати на розгортання підрозділів на кордоні з Румунією. Тобто починає вже бряцкати зброєю".

Facebook Тимофія Гольця

Facebook Тимофія Гольця


Усе, як Гепа обіцяв: Вдова Кернеса стала власницею престижної нерухомості в центрі Харкова

вівторок, 2 березень 2021, 13:45

У Харкові колишня дружина Геннадія Кернеса Оксана Гайсинська стала власницею нерухомості у центрі міста. Наприкінці лютого Оксана Гайсинська стала засновницею ще двох фірм, які володіють нерухомістю в центрі Харкова, передають Патріоти України із посил...

"На передовій із солдатами": Зеленського вакцинували від коронавірусу (фото)

вівторок, 2 березень 2021, 13:15

Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Донбас був вакцинований від коронавірусу, повідомляють Патріоти України. Він отримав перше щеплення британською вакциною Covishield, виробленою в Індії. «Отримав щеплення від COVID-19. Зробив це...