Гімн України та вітання від Зеленського: Хакери влаштували святкову акцію до Дня Конституції у Криму та Білорусі

Хакери привітали з Днем Конституції України окупований український Крим та фактично захоплену Росією Білорусь. У громадських закладах Ялти, Мінська та Бреста 28 червня відвідувачі слухали Гімн України. Також до них завдяки хакерам звернувся президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

Хакери домоглися, аби Гімн України у День Конституції нашої держави зазвучав у тимчасово окупованому Криму. Зокрема, національний славень лунав 28 червня у кафе в Ялті. Співробітниці кафе, варто зазначити, в перші секунди на знайомі з дитинства рядки відреагували посмішками.

Також персонал та відвідувачі ялтинського кафе послухали привітання з Днем Конституції від президента України Володимира Зеленського.

На тлі зростання загроз втягування у війну Росії проти України ще й Білорусі – завдяки хакерам, український Гімн сьогодні слухали й там.

Так, ось який вигляд це мало в одному із закладів громадського харчування у Мінську.

Величний славень Української держави в одне з найбільших державних свят України слухали й в одній із крамниць міста Брест.

І у Мінську, й у Бресті працівники, подолавши перший шок, взялися гарячково телефонувати кудись, аби розповісти про те, що сталося, і те, що вони ніяк не можуть зупинити трансляцію.

І обіцянку вони не виконали: Дружина командира "Азова" розповіла, хто гарантував безпеку бійцям після виходу з "Азовсталі"

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:29

Незалежні міжнародні організації мали б слідкувати за дотримання умов утримання українських військовополонених, які погодилися вийти з "Азовсталі". Однак після того, як українських захисників вивезли на окуповані території, до них ніхто не їздив. Про ц...

'Трампушку' підозрюють у шпигунстві: Розслідування ФБР може обернутися для Трампа ув’язненням – Politico

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:28

Федеральне бюро розслідувань перевіряє дії 45-го президента США Дональда Трампа на предмет порушення закону про шпигунство та інших правопорушень, що загрожує йому штрафом або ув’язненням. . Про це повідомляє впливове видання Politico, в розпоряджен...