Гіпертоніки та шизофреніки: Окупанти лягають до лікарень, щоб уникнути війни в Україні (аудіо)

В окупованому РФ Донецьку місцеві жителі готові платити гроші за госпіталізацію до психіатричної клініки, щоб уникнути примусової мобілізації. Про це розповідають родичі окупантів, передають Патріоти України.

Під час телефонної розмови з батьками, аудіоперехоплення якої оприлюднило Головне управління розвідки, один з них попросив свою матір зробити для нього медичну довідку про те, що він нібито гіпертонік.

У свою чергу жінка зауважила, що її знайома поклала свого сина «на лікування». «Галка поклала його до санаторного відділення психіатричної лікарні. По блату у санаторне, щоб, коли його випишуть, він міг їздити машиною і працювати. А так його у перше відділення кинули б, і діагноз поставили шизофренія і все», — поділилася вона рецептом ухилення від «мобілізації» в ОРДЛО.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...