"Гіпотетично можлива": У Кремлі допустили зустріч Зеленського та Путіна та назвали умову

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що президенти Володимир Зеленський та Володимир Путін можуть зустрітися, якщо з роботи двох делегацій "визріє конкретний письмовий документ". Про це Пєсков заявив в інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін", передають Патріоти України.

"Путін ніколи не відмовлявся від такої зустрічі, і така зустріч, так, вона гіпотетично можлива. Але для того, щоб вона відбулася, необхідно, щоб у надрах роботи двох делегацій визрів конкретний документ. Чи не набір ідей, а конкретний письмовий документ. Ось тоді - тоді настане черга такої зустрічі", - заявив Пєсков.

Він також додав, що "мета військової операції буде досягнута в повному обсязі", а в результаті війни дві країни вийдуть на "підписання документа, і це стане важливим кроком на шляху нормалізації обстановки".

ФСБ запевняла Кремль, що окупанти швидко захоплять Київ: у РФ готували два "уряди" для України, - WP

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:56

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії запевняла кремлівську владу у тому, що Україна швидко впаде. Тому російські спецслужби у співпраці з відомими українськими колабораціоністами створили одразу два маріонеткових "уряди", передають Патріоти України. ...

Зробили подарунок для ЗСУ: Російські окупанти загубили дрон з картою пам'яті, на якій – детальний огляд їхньої бази

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:50

Російські військові загубили дрон з картою пам'яті, на якій зберігся оглядовий тур їхньої бази в Миколаївській області. Ці дані потрапили до рук української розвідки. Про це у п’ятницю, 19 серпня, розповіли в Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ, п...