"Без них Украина станет бессильной": Гіркін назвав міста, які "потрібно захопити" першими

У Росії не приховують, що не залишили планів щодо широкомасштабного наступу на Україну та захоплення цілого ряду українських міст. Офіцер російських спецслужб і перший ватажок "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що Росія повинна відібрати в України Харків, Дніпро, Маріуполь і Одесу. Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Аргументи і Факти" напередодні, передають Патріоти України.

За словами Стрєлкова, уникнути війни між Росією і Україною вже не вдасться, при цьому для Москви єдиним варіантом закінчити конфлікт може бути воєнна поразка України з подальшою окупацією цілого ряду регіонів. Які саме міста необхідні Москві, Стрєлков назвав прямо.

"Я считаю, что война с Украиной все равно рано или поздно произойдет. На мой взгляд, единственная возможность для России закончить конфликт — это разгромить Украину, отобрать у нее Харьков, Днепропетровск, Мариуполь, Одессу. Без новороссийских земель Украина больше не будет представлять военной угрозы", - заявив він.

При цьому він розуміє, що ситуація з 2014 року змінилася і ніхто російських військових з радістю зустрічати не буде, натякаючи на можливість масштабної партизанської війни проти російської армії.

Обстріли не вщухають: ХАМАС випустив десятки ракет по газовидобувних платформах біля узбережжя Гази

неділя, 16 травень 2021, 20:51

ХАМАС уже тиждень завдає ударів по території Ізраїлю. 16 травня ХАМАС випустив кілька десятків ракет по газовидобувних платформах, розташованих в 20 кілометрах від узбережжя сектора Газа, інформують Патріоти України. За даними Newsru.co.il, жодна з рак...

З архіву ПУ. Оце так поворот: Саакашвілі закликав розірвати угоду України з МВФ

неділя, 16 травень 2021, 20:30

"Великий реформатор" пішов на поводу своїх нових друзів при владі, котрі заради згортання реформ, готові відмовитись від найдешевших кредитів у світі аби Україна і далі животіла на краю цивілізованого світу з мріями "наздогнати Польщу". Україна повинна...