"Гіркін працює на Патрушева": Політтехнолог пояснив, що означає сам факт появи екс-ватажка "ДНР" у Криму

Колишнього фсб-шника Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, який брав участь в окупації Криму, затримали, коли він намагався потрапити на Херсонський фронт. Експерти запевняють, що все через війну між ФСБ та армією всередині РФ, адже Гіркін працює на Патрушева. Про це розповів політтехнолог Михайло Шейтельман, передають Патріоти України.

Він каже, що тут важливий сам факт прибуття Гіркіна до Криму. На його думку, цей візит може мати символічне значення. Зокрема, Шейтельман пригадав слова президента, що війна почалася з Криму, тож вона ним і закінчиться. "І коли ми зловимо, арештуємо чи вб'ємо гіркіна, то й війна, ймовірно, закінчиться", – додав політтехнолог.

За його словами, не секрет, що Гіркін працює в ФСБ, а в Росії є велике протистояння між ФСБ та армією. "Тому, швидше за все, Гіркін працює на Патрушева. Я підозрюю це. Бо не може бути, щоб хтось працював на високій посаді у ФСБ, але не працював особисто на Патрушева", – зауважив Шейтельман.

Він вважає, що Патрушев робить вустами Гіркіна деякі заяви, направлені проти російської армії. "Бо Патрушеву потрібно постійно виправдатися перед Путіним про те, що ФСБ програла цю війну. Адже саме ФСБ було сторонником початку цієї війни проти України", – відповів експерт.

Шейтельман наголосив, що війну виграти Росії не вдалося, значить хтось має бути винним. І от ФСБ вустами Гіркіна каже, що це - армія, тому Патрушев наказує йому щось говорити.

Він вважає, що слова Гіркіна - це не дурниці, адже це чиїсь меседжі, їх для чогось створили, і з них можна зрозуміти, що відбувається. "І ця війна між ФСБ та російською армією – це серйозна процедура всередині росії. Це може нам допомогти. Адже нам треба не лише повернути наші території, а й скинути путінський режим", – підсумував політтехнолог.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...