Гіркін розповів про масові підриви вояків "Л/ДНР" на власних мінах під час перемир'я і успішні дії українців

Причина ворог не називає, але найімовірніше, що через знаменитий російський бардак у гібридів просто нема точних карт мінних полів, котрі понатикали їхні попередники за шість років війни, зазначають Патріоти України.

Разом з тим першого ватажка російських найманців найбільше хвилюють наразі не ці втрати, а те, що українці користуючись затишшям успішно роблять проходи у ворожих мінних полях, що нівелює пасивну оборону ворога, у котрого страшний дефіцит живої сили лише посилюється.

"Зведення по "ДНР": загальні втрати за три підриви: 27 осіб "200-300". 10 "200-х" так ніби й залишилися без змін. Може бути, що загиблих більше на 2-3 особи за рахунок померлих у шпиталях", – написав Гіркін у "ВКонтакте".

Крім того, він обурився через те, що ЗСУ успішно розсекречують мінні поля окупантів, а ватажки "Л/ДНР" ніяк не можуть цьому зашкодити.

"Командуванню в тилу це і не потрібно (більшість "кураторів" негайно почне "стрімкий наступ до кордону" у разі повномасштабної атаки противника). Йде добре спланована підготовка до штурму", – злякався Гіркін, наголошуючи, що сили "гібридів" на Донбасі значно поступаються захисникам України.

Блогер Vitauskas із сарказмом прокоментував панічний пост Гіркіна, зазначивши, що сучасні російські бойовики продовжують практику своїх радянських попередників.

"Славних дорогами "дідів"! Російські терористи відповідно до досвіду "великого полководця" Жукова вирішили розмінувати свої мінні поля особовим складом. В результаті 27 терористів виведені з ладу. 10 – відкобзонилися, інші поки ні", – написав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

понеділок, 24 січень 2022, 17:50

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України. . Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересуванн...

Щось готується? Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

понеділок, 24 січень 2022, 17:44

Російська Федерація проводить чергові морські навчання. 20 кораблів і суден Балтійського флоту вийшли в призначені райони моря для відпрацювання завдань бойової підготовки, передають Патріоти України. "20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ...