Гіркін розповів про масові підриви вояків "Л/ДНР" на власних мінах під час перемир'я і успішні дії українців

Причина ворог не називає, але найімовірніше, що через знаменитий російський бардак у гібридів просто нема точних карт мінних полів, котрі понатикали їхні попередники за шість років війни, зазначають Патріоти України.

Разом з тим першого ватажка російських найманців найбільше хвилюють наразі не ці втрати, а те, що українці користуючись затишшям успішно роблять проходи у ворожих мінних полях, що нівелює пасивну оборону ворога, у котрого страшний дефіцит живої сили лише посилюється.

"Зведення по "ДНР": загальні втрати за три підриви: 27 осіб "200-300". 10 "200-х" так ніби й залишилися без змін. Може бути, що загиблих більше на 2-3 особи за рахунок померлих у шпиталях", – написав Гіркін у "ВКонтакте".

Крім того, він обурився через те, що ЗСУ успішно розсекречують мінні поля окупантів, а ватажки "Л/ДНР" ніяк не можуть цьому зашкодити.

"Командуванню в тилу це і не потрібно (більшість "кураторів" негайно почне "стрімкий наступ до кордону" у разі повномасштабної атаки противника). Йде добре спланована підготовка до штурму", – злякався Гіркін, наголошуючи, що сили "гібридів" на Донбасі значно поступаються захисникам України.

Блогер Vitauskas із сарказмом прокоментував панічний пост Гіркіна, зазначивши, що сучасні російські бойовики продовжують практику своїх радянських попередників.

"Славних дорогами "дідів"! Російські терористи відповідно до досвіду "великого полководця" Жукова вирішили розмінувати свої мінні поля особовим складом. В результаті 27 терористів виведені з ладу. 10 – відкобзонилися, інші поки ні", – написав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Мовчазний протест в ОРДЛО: Путін отримав від українців з окупованого Донбасу на виборах у Держдуму набагато менше голосів, ніж розраховував

вівторок, 21 вересень 2021, 19:14

Росія отримала від жителів окремих районів Донбасу на виборах в Держдуму РФ набагато менше голосів, ніж розраховувала. Про це в ефірі телеканалу «Дом» заявив засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський, передають Патріоти України. При цьом...

Зеленський знов збере "слуг" у Трускавці на виховання

вівторок, 21 вересень 2021, 18:51

Володимир Олександрович безумовно хоче підтягнути дисципліну тих, хто сумнівається в "видатному лідері сучасності" і не завжди голосує так, як вимагає Банкова. Адже і Розумкова треба знімати і "олігархічний" закон приймати. Президент Володимир Зеленськ...