Гітлер мав більшу підтримку, ніж Путін, але перетворився на купу обгорілого м'яса, л*йна та гудзиків, - Невзоров

Відомий російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров висміяв цитату прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, який заявив, що "рівень підтримки дій Володимира Путіна дуже високий". Публіцист нагадав диктатору та його поплічникам, що у Гітлера наслідувачів було значно більше, проте це не завадило йому "перетворитися на купу обгорілого м'яса, лайна та гудзиків", передають Патріоти України.

У коментарях інтернет-користувачі згадали й інших диктаторів, які підкорили собі народ, а за підсумками ганебно закінчили. Пєсков зазначив, що підтримка росіян надає президенту-терористу сил та впевненості. Невзоров, у свою чергу, засумнівався у щирості цієї підтримки, нагадавши, що на концерті-мітингу в "Лужниках" людям платили гроші за присутність.

"Адольф Гітлер, якому Путін вже відкрито наслідує, мав навіть більшу підтримку. І по 300 рублів на годину масовці не платив. На гітлерівському мітингу в Нюрнберзі (1937 рік) добровільно і безкоштовно зібралося майже 1.300 000 фанатів німецького фюрера. Але це на завадило Адольфу перетворитися на купу обгорілого м'яса, лайна та гудзиків", – написав журналіст.

Під публікацією зібралося понад 30 тисяч схвальних реакцій. "У Чаушеску рівень підтримки теж був дуже високий, але це не завадило йому уникнути якнайшвидшого трибуналу", "Путлер ностальгує за Сталіним і намагається його наслідувати", "Каддафі теж не далеко пішов свого часу", "Путіна ніхто не підтримує! Звідки вони беруть цю статистику?", "Скоріше б хтось завалив російського фюрера", – залишали інтернет-користувачі під постом Невзорова.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...