Гітлер мав більшу підтримку, ніж Путін, але перетворився на купу обгорілого м'яса, л*йна та гудзиків, - Невзоров

Відомий російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров висміяв цитату прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова, який заявив, що "рівень підтримки дій Володимира Путіна дуже високий". Публіцист нагадав диктатору та його поплічникам, що у Гітлера наслідувачів було значно більше, проте це не завадило йому "перетворитися на купу обгорілого м'яса, лайна та гудзиків", передають Патріоти України.

У коментарях інтернет-користувачі згадали й інших диктаторів, які підкорили собі народ, а за підсумками ганебно закінчили. Пєсков зазначив, що підтримка росіян надає президенту-терористу сил та впевненості. Невзоров, у свою чергу, засумнівався у щирості цієї підтримки, нагадавши, що на концерті-мітингу в "Лужниках" людям платили гроші за присутність.

"Адольф Гітлер, якому Путін вже відкрито наслідує, мав навіть більшу підтримку. І по 300 рублів на годину масовці не платив. На гітлерівському мітингу в Нюрнберзі (1937 рік) добровільно і безкоштовно зібралося майже 1.300 000 фанатів німецького фюрера. Але це на завадило Адольфу перетворитися на купу обгорілого м'яса, лайна та гудзиків", – написав журналіст.

Під публікацією зібралося понад 30 тисяч схвальних реакцій. "У Чаушеску рівень підтримки теж був дуже високий, але це не завадило йому уникнути якнайшвидшого трибуналу", "Путлер ностальгує за Сталіним і намагається його наслідувати", "Каддафі теж не далеко пішов свого часу", "Путіна ніхто не підтримує! Звідки вони беруть цю статистику?", "Скоріше б хтось завалив російського фюрера", – залишали інтернет-користувачі під постом Невзорова.

"Недоімперія" має бути зруйнована": У ГУР назвали два можливі сценарії зміни влади в Росії

понеділок, 4 липень 2022, 12:15

У Росії можливі лише два сценарії зміни влади в країні. Це вибір наступника і початок нової політики після відходу Володимира Путіна з посади глави Кремля чи розпаду РФ на кілька частин. Так вважає керівник Головного управління розвідки Міноборони Укра...

Переважали вдесятеро: Гайдай пояснив, чому росіянам вдалося захопити Лисичанськ

понеділок, 4 липень 2022, 11:49

Російській армії вдалося захопити Лисичанськ завдяки десятикратній перевазі. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, на п'ятий місяць війни росіянам вдалося форсувати Сіверський Донець, передають Патріоти України. За його с...