Глава ГУР Міноборони розповів, що "український Моссад" уже працює

Усі російські окупанти обов'язково будуть покарані за свої звірства. "Український Моссад" вже працює. Про це в ефірі національного телемарафону розповів очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, повідомляють Патріоти України.

"Український Моссад" вже працює

Буданов підтвердив, що "український Моссад" вже працює. На думку голови ГУР, цих спецпризначенців не застосовуватимуть у політичних цілях. "Я сподіваюсь, що не будуть. Це є питання на багато років наперед", – додав Буданов.

В Ізраїлі члени Моссаду не зазначені ні в яких документах. Їхні імена стають відомими, якщо вони зазнають якоїсь невдачі. Голова ГУР розповів, що він колись також працював на "закритій" посаді.

"Ось у мене була суто людська проблема в певний момент. Я втратив банківську картку. Банківська картка в той час була оформлена, ще до переходу на "закриту" посаду, на моє реальне ім'я. Потім я її втратив, а дані всі вже були закриті. Я прийшов в банк, зробив дурницю, як то кажуть. Я забув, реально, просто не подумав у той момент", – зазначив Буданов.

Очільник ГУР прийшов у банк, щоб поновити картку і надав працівнику фінустанови свої документи. "Це інше обличчя, вибачте", – підсумував Буданов. Так, голова розвідки пояснив, чи будуть члени "українського Моссаду" невідомими для загалу.

Джерело: 24 канал

Чи варто радіти "подарунку"?: Болгарія передасть Україні непридатні для експлуатації ракети С-300

вівторок, 26 вересень 2023, 22:43

Комітет із питань оборони Національної асамблеї Болгарії підтримав рішення про надання Україні непридатних для експлуатації ракет для комплексів С-300. Про це повідомило Болгарське інформаційне агенство, передають Патріоти України. "Болгарія не має нео...

У ЗСУ є успіхи в районі чотирьох населених пунктів на Бахмутському напрямку - речник Східного угруповання

вівторок, 26 вересень 2023, 21:29

На Бахмутському напрямку українські сили досягли успіхів у районах чотирьох населених пунктів. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. Він підкреслив, що на південному фланзі ...