Глава ГУР Міноборони розповів, що "український Моссад" уже працює

Усі російські окупанти обов'язково будуть покарані за свої звірства. "Український Моссад" вже працює. Про це в ефірі національного телемарафону розповів очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, повідомляють Патріоти України.

"Український Моссад" вже працює

Буданов підтвердив, що "український Моссад" вже працює. На думку голови ГУР, цих спецпризначенців не застосовуватимуть у політичних цілях. "Я сподіваюсь, що не будуть. Це є питання на багато років наперед", – додав Буданов.

В Ізраїлі члени Моссаду не зазначені ні в яких документах. Їхні імена стають відомими, якщо вони зазнають якоїсь невдачі. Голова ГУР розповів, що він колись також працював на "закритій" посаді.

"Ось у мене була суто людська проблема в певний момент. Я втратив банківську картку. Банківська картка в той час була оформлена, ще до переходу на "закриту" посаду, на моє реальне ім'я. Потім я її втратив, а дані всі вже були закриті. Я прийшов в банк, зробив дурницю, як то кажуть. Я забув, реально, просто не подумав у той момент", – зазначив Буданов.

Очільник ГУР прийшов у банк, щоб поновити картку і надав працівнику фінустанови свої документи. "Це інше обличчя, вибачте", – підсумував Буданов. Так, голова розвідки пояснив, чи будуть члени "українського Моссаду" невідомими для загалу.

Джерело: 24 канал

Польща передислокувала свої ракетні комплекси Patriot до Варшави, - міністр оборони Блащак

неділя, 5 лютий 2023, 23:14

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив у неділю, 5 лютого про передислокацію зенітно-ракетних комплексів Patriot на військовий аеродром на захід від Варшави, де вони будуть залишатися. Посилення протиповітряної оборони біля польської столиці ві...

Генерал-майор Буданов очолить Міністерство оборони, що абсолютно логічно, - Арахамія

неділя, 5 лютий 2023, 22:41

Генерал-майор Кирило Буданов, який зараз є начальником ГУР, очолить Міністерство оборони. Кого розглядають на його місце поки що невідомо. Чутки про те, що у Міністерстві оборони плануються кадрові зміни, офіційно підтвердив глава фракції "Слуга народу...