Глава КСУ розповів, про що говорив з куратором штабу Зеленського

За словами Станіслава Шевчука, тема розмови стосувалася рішення суду про визнання неконституційною статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення.

Станіслав Шевчук. Фото: LIGA.net.

Глава Конституційного суду Станіслав Шевчук підтвердив зустріч з неформальним куратором штабу Володимира Зеленського та адвокатом олігарха Ігоря Коломойського Андрієм Богданом, проте заперечує, що розмова стосувалася люстрації, передають Патріоти України.
"Я ніколи ні з ким не обговорюю справи, які знаходяться в провадженні", - сказав Шевчук у відповідь на запитання журналістки, чи обговорював він з Богданом тему люстрації. За словами глави КСУ, тема розмови стосувалася рішення суду про визнання неконституційною статті Кримінального кодексу про незаконне збагачення.
"Я знаю пана Богдана більше 10 років, він відомий адвокат, професіонал своєї справи. Відносно зустрічі, то вона не була таємницею... Він офіційно, через приймальню попросив про зустріч. Ми на початку березня зустрілися. Це було після нашого рішення про незаконне збагачення. Піднялася велика хвиля, в тому числі і в політичних штабах ", - сказав Шевчук.

"Наскільки я розумію, кандидату Зеленському задавали питання дипломати: що робити, якою є позиція. Він з'ясовував, як вийти з ситуації, як прийняти правильний закон новий. Про люстрацію ми не розмовляли", - додав суддя.

"Режим Януковича рухнул не только потому, что торговал национальными интересами, обслуживал Кремль и узурпировал власть. Но Путин не вынес для себя никаких уроков", - Казарін

понеділок, 19 серпень 2019, 7:23

"В 2011 году Украина следила за российским протестом куда пристальнее, чем сегодня. В Киеве воцарялся Виктор Янукович, "Партия регионов" вмуровывала страну в себя - на этом фоне московские акции выглядели чем-то новым и ярким", повідомляють Патріоти Ук...

"У Зеленского есть только 8-10 месяцев": Експерт озвучив тривожний прогноз

понеділок, 19 серпень 2019, 6:44

"Примечательно, что практически все аналитики, как внутри Украины, так и на Западе, сходятся во мнении, что у Зеленского есть только 8-10 месяцев, для того чтобы провести необходимые реформы", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Андрій Головачов, повідо...