Глава МЗС Естонії закликав вигнати всіх росіян із Ради Європи

Пропозиція вже спрямована секретарю Ради Європи та президенту Комітету міністрів Ради Європ

Серед співробітників Ради Європи не може бути громадян Росії, бо це підриває довіру до міжнародної організації. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу.

Міністр надіслав листа до генерального секретаря Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич та президента Комітету міністрів Ради Європи Тордіс Колбрун Рейкфйорд Гільфадоттір.

Він заявив, що у Раді Європи досі багато працівників, які є громадянами РФ.

"Це дискредитує організацію, яка створювалася для просування наших спільних цінностей - прав людини", - йдеться у листі.

Рейнсалу закликав активізувати вже розпочаті дискусії з приводу цього. Він вважає неприйнятним ситуацію, що громадяни Росії продовжують працювати в організації після виключення РФ з неї.


"Їх свідомо утилізують": В ГУР розповіли, що росіяни, яких обмінюють до РФ, ніколи не потрапляють додому

четвер, 29 лютий 2024, 22:16

Російські військові, які повертаються в результаті обмінів до Росії, не потрапляють додому взагалі. Про це розповів представник ГУР Андрій Юсов, передають Патріоти України. "Їх забирають на профілактичну роботу в ФСБ. Далі короткий процес в закритому р...

Десять років очолював академію в Одесі: Зеленський призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ

четвер, 29 лютий 2024, 20:53

Президент України Володимир Зеленський призначив нового командувача Сил логістики ЗСУ, ним став Володимир Карпенко. Про це йдеться в указі № 138/2024 на сайті Офісу президента, опублікованому у четвер, 29 лютого, передають Патріоти України. В іншому ук...