Глава МЗС Естонії закликав вигнати всіх росіян із Ради Європи

Пропозиція вже спрямована секретарю Ради Європи та президенту Комітету міністрів Ради Європ

Серед співробітників Ради Європи не може бути громадян Росії, бо це підриває довіру до міжнародної організації. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Естонії Урмаса Рейнсалу.

Міністр надіслав листа до генерального секретаря Ради Європи Марії Пейчинович-Бурич та президента Комітету міністрів Ради Європи Тордіс Колбрун Рейкфйорд Гільфадоттір.

Він заявив, що у Раді Європи досі багато працівників, які є громадянами РФ.

"Це дискредитує організацію, яка створювалася для просування наших спільних цінностей - прав людини", - йдеться у листі.

Рейнсалу закликав активізувати вже розпочаті дискусії з приводу цього. Він вважає неприйнятним ситуацію, що громадяни Росії продовжують працювати в організації після виключення РФ з неї.


Намагалися сховатися у гаражах: Прикордонники показали, як у Бахмуті знищили групу "вагнерівців" (відео)

неділя, 26 березень 2023, 20:28

Українські прикордонники у Бахмуті знищили щонайменше 15 штурмовиків ПВК "Вагнер". Про це інформує Держприкордонслужба, передають Патріоти України. . Аеророзвідка прикордонників зафіксувала у місті скупчення штурмовиків-"вагнерівців". Простеживши за в...

У Білому домі розповіли, чи виконує Путін обіцянку розмістити ядерну зброю в Білорусі

неділя, 26 березень 2023, 20:00

У Білому домі стверджують, що поки немає жодних ознак того, що російський диктатор Володимир Путін виконав свою обіцянку розмістити ядерну зброю в Білорусі, передають Патріоти України. "Ми не бачили жодних ознак того, що він виконав цю обіцянку або пер...