​Глава МЗС Німеччини пояснила, чому під час її дводенного візиту до Києва так і не відбудеться запланована зустріч з Зеленським

Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок не зустрічатиметься із президентом України Володимиром Зеленським під час її дводенного візиту до Києва начебто через термінове переформатування графіку свого візиту. Про це пані Бербок заявила на спільній пресконференції з очільником МЗС України Дмитром Кулебою, зазначають Патріоти України.

«Наша поїздка була запланована з моїм французьким колегою, й у цьому зв'язку ми планували зустрітися з президентом. А зараз змінилися плани поїздки. Французька сторона якось трошки змінила ці плани. Дуже важливо, звичайно, спільно координувати, адже кожен день необхідно якось планувати, враховувати. Тому само собою зрозуміло, що, зі свого боку, я змушена була адаптувати свої зустрічі тут», – пояснила Бербок.

Кулеба наголосив, що жодних проблем із зустріччю немає. Хоча не зрозуміло ,чому пан Зеленський не знайшов часу щоб скорегувати власний графік в межах 48 годин, щоб побачитись з головою МЗС найбільшої потуги ЄС.

«Минулого разу, коли Анналена була у Києві, була зустріч із президентом Зеленським, дуже змістовна, тривала розмова. Зараз у нас дуже активне дипломатичне життя у Києві, у президента насичений графік, але в жодному разі не треба сприймати скаусвання цієї зустрічі як якийсь політичний сигнал», – заявив міністр.

Кулеба подякував Анналені Бербок за те, що вона приїхала, незважаючи на те, що глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан разом із президентом Еммануелем Макроном сьогодні вирушив до Росії.

Зміни, про які сказала Бербок, відбулись у графіку очільника французької дипломатії Жана-Іва Ле Дріана. Раніше передбачалося, що 7-8 лютого відбудеться одночасний візит до Києва голів МЗС Німеччини та Франції.

Могли б і на коліна стати: Матері і дружини "мобіків" поскаржилися Путіну, що їхніх чоловіків на фронті мучать воші та кліщі (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:59

Російським окупантам в Україні, що були мобілізовані й відправлені на фронт, дошкуляють воші та короста. Вони воюють на території чужої країни в лахмітті і дуже хочуть додому у відпустку. Про це заявили дружини російських "мобіків" із Приморського краю...

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...