
Енергетичні системи на Рівненщині сьогодні, 22 жовтня, потрапили під масований ракетний удар Росії. Над ліквідацією наслідків ударів працювало 16 одиниць спецтехніки Держслужби з надзвичайних ситуацій та майже сотня рятувальників. Про це у Telegram повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, передають Патріоти України.
Він також опублікував фото наслідків влучань та героїчної роботи рятувальників. "Дякую нашим рятувальникам за пекельний та героїчний труд. Низькій уклін вашим зусиллям, самопожертві та відданості справі", ‒ зазначив Коваль.
Ситуація у Рівному та області поки що залишається складною. Так, через відсутність електроенергії у багатьох помешканнях ще немає води, повідомив міський голова Олександр Третяк. "Рівнеоблводоканал робить усе, щоб якомога швидше подати воду всім мешканцям міста. Працюють всі аварійні бригади підприємства. Вода буде тимчасово подаватися з пониженим тиском до повного відновлення подачі електроенергії", ‒ зазначив Третяк.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....