Глави МЗС Фінляндії та Швеції підписали протоколи про вступ до НАТО: Столтенберг назвав крок історичним

Керівництво НАТО у вівторок, 5 липня, підписало протокол про вступ Швеції та Фінляндії до Альянсу. При підписанні протоколу були присутні глави міністерств закордонних справ обох країн, що виявили бажання приєднатися до НАТО, вони також поставили свої підписи під документом, передають Патріоти України.

Тепер справа за ратифікацією цієї угоди парламентами всіх країн, що входять до Північноатлантичного альянсу. Генеральний секретар НАТО Єнс Столенберг відкрив церемонію підписання протоколу про приєднання словами "Це історичний момент".

Також присутні міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде та міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Хаавісто. Останній у своєму виступі зазначив, що військова обороноздатність Фінляндії, готовність цивільного населення до оборони та стійкість фінів збільшать силу НАТО. "Разом ми сильніші", - сказав Хаавісто.

Тепер сторони мають погодити умови вступу. Швеція та Фінляндія стануть членами НАТО, коли парламенти всіх країн-членів НАТО ратифікують це рішення. Раніше Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що НАТО має намір розпочати роботу з парламентами держав, що входять до Альянсу з метою прискорити ратифікацію вступу Швеції та Фінляндії до цього оборонного союзу.

У США провели експеримент, на який страшно навіть дивитися: Який удар може витримати сховище ядерного реактора (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 0:34

Сполучені Штати провели експеримент, який показав, що буде, якщо на атомний реактор впаде літак. Тест провели ще в 1988 році. Але на тлі російського тероризму, який Кремль вчинив на Запорізькій АЕС, в мережі пригадали, як США випробовували стійкість е...

"Бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого Криму: Чубаров і Арестович підтвердили вибухи в Бельбеку

четвер, 18 серпень 2022, 23:52

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров підтвердив вибухи в Бельбеку, що на півдні Криму. Він акцентував, що ввечері 18 серпня трапилася "бавовна" на найбільшій авіабазі окупованого півострова, передають Патріоти України. Невдовзі також...