"​Гниди, що здають позиції, координати якихось важливих місць, поділяються на дві категорії", - Олена Кудренко

"Гниди, що здають позиції, координати якихось важливих місць, поділяються на дві категорії. Перша - це дебіли, яким потрібні гроші. Моральні виродки. Друга - це дивом занесені на цю святу землю "душою істінно русскіє", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У нас в місті є жінка, яка мала власний бізнес - приватну клініку. На третьому поверсі вона власноруч робила операції нашим військовим. Операційна оснащена сучасним обладнанням.
Хтось здав. Третій поверх знесено повністю. Обладнання немає. Операції вже не проводяться.
Хтось здає місця дислокації тероборони. Місця дислокації рятувальників. І тоді прилітає ракета і руйнує все, що дістане.
Ледь не забула, окрема категорія - це піар, не від великого розуму. Це коли депутат, представник не найрозумнішої партії, мимоволі здає місця розташування полігонів, роздачі гуманітарки, польових операційних.
А потім, щоб прикрити руйнування цивільної інфраструктури, якась лікарня називається росіянами таємною американською лабораторією. А продуктовий супермаркет - навіть цілим бронетанковим заводом. Ось як вони назвали зруйнований на днях у Харкові супермаркет "Восторг". Для росіян це став "бронетанковий завод Восторг".
Що нам буде з часом заважати назвати Крємль бронетанковим заводом, коли він буде палати у вогні? Бо чого тільки в житті не трапляється?..".

Китай продав РФ дронів на 12 млн доларів від початку повномасштабної війни, - The New York Times

вівторок, 21 березень 2023, 15:48

Китай продав країні-агресорці РФ безпілотники та запчастини до них на понад 12 мільйонів доларів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Це вказує на продовження прихованої співпраці між Москвою та Пекіном, повідомляє The New York Time...

"Поставки боєприпасів Росії вже йдуть": Яковенко пояснив, наскільки далеко зайде Китай

вівторок, 21 березень 2023, 15:30

Китай може піти на постачання зброї Росії не тільки шляхом третіх країн, але безпосередньо передавати озброєння Москві, заявив російський опозиційний політик, журналіст і соціолог Ігор Яковенко, передають Патріоти України. В інтерв'ю Главреду він зазна...