"​Гниди, що здають позиції, координати якихось важливих місць, поділяються на дві категорії", - Олена Кудренко

"Гниди, що здають позиції, координати якихось важливих місць, поділяються на дві категорії. Перша - це дебіли, яким потрібні гроші. Моральні виродки. Друга - це дивом занесені на цю святу землю "душою істінно русскіє", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У нас в місті є жінка, яка мала власний бізнес - приватну клініку. На третьому поверсі вона власноруч робила операції нашим військовим. Операційна оснащена сучасним обладнанням.
Хтось здав. Третій поверх знесено повністю. Обладнання немає. Операції вже не проводяться.
Хтось здає місця дислокації тероборони. Місця дислокації рятувальників. І тоді прилітає ракета і руйнує все, що дістане.
Ледь не забула, окрема категорія - це піар, не від великого розуму. Це коли депутат, представник не найрозумнішої партії, мимоволі здає місця розташування полігонів, роздачі гуманітарки, польових операційних.
А потім, щоб прикрити руйнування цивільної інфраструктури, якась лікарня називається росіянами таємною американською лабораторією. А продуктовий супермаркет - навіть цілим бронетанковим заводом. Ось як вони назвали зруйнований на днях у Харкові супермаркет "Восторг". Для росіян це став "бронетанковий завод Восторг".
Що нам буде з часом заважати назвати Крємль бронетанковим заводом, коли він буде палати у вогні? Бо чого тільки в житті не трапляється?..".

У Кремлі знов хочуть "мирного компромісу"?: "ДНР" і "ЛНР" "входять" до складу РФ у межах 2014 року. Щодо кордонів "приєднання" Херсонської та Запорізької областей "радимося з людьми", - Пєсков

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:05

Схоже нові поразки на сході та півдні України разом з провалом ядерного шантажу обернули "тріумф волі" московського фюрера на паніку, з бажанням утримати хоть щось з завоювань. Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що "ДНР" і "ЛНР" входя...

"Випарувалися": У Росії у розпал війни зникли 1,5 млн комплектів військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:00

У Забайкаллі з початком мобілізації, про яку оголосив президент РФ Володимир Путін, не дорахувалися 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив генерал-лейтенант та депутат Держдуми Андрій Гурулєв у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти...