
Позиція Міністерства полягає в тому, що по Північно-Кримському каналу вода на півострів потрапить тільки після повної його деокупації. В окупованому Криму достатньо питної води для потреб громадян. Проблему з водою окупанти створюють штучно. Про це на брифінгу в Херсоні заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко, передають Патріоти України.
"Це штучна проблема, створена окупантом на півострові. Ми спілкуємося як з громадянами, так і з неурядовими організаціями, ми спілкуємося також з фахівцями і вченими, які досліджують проблематику води. І я схильний їм довіряти. За їхніми словами, тих обсягів води, які сьогодні доступні у Криму, достатньо для забезпечення потреб у воді для громадян, які знаходяться на окупованій території", - сказав заступник міністра.
За словами Яременка, позиція Міністерства полягає в тому, що по Північно-Кримському каналу вода на півострів потрапить тільки після повної його деокупації.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...